17. novembris, 2015

Tele2 Dobelē atver jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru

Šodien, 17. novembrī, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” atver pirmo jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru Dobelē, t/c “Rimi” telpās, Brīvības ielā 30. “Tele2” izstrādātais klientu apkalpošanas centru koncepts ir viens no modernākajiem Latvijā, un tagad arī Dobeles iedzīvotājiem “Tele2” piedāvā vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu moderna interjera telpās, bet arī plašāko jaunāko ierīču un aksesuāru izvēli.

Dobele_Tele2_3

“Priecājos, ka esam atvēruši pirmo “Tele2” jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru Dobelē! Investējot 24 000 eiro, klientu apkalpošanas centrā Dobelē mēs ieviesām jauno dizaina konceptu, kā arī tehnoloģiski to aprīkojām vienlaikus nodrošinot arī plašāko jaunāko mobilo ierīču un aksesuāru sortimentu, saka “Tele2” mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe. “Augsts klientu ir mūsu prioritāte, tāpēc arī turpmāk rūpēsimies par klientu ērtībām, veicot nozīmīgus ieguldījumus un atverot jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrus.”

Jaunatvērtajā klientu apkalpošanas centrā “Tele2” strādā trīs darbinieki, kuri līdz šim strādāja “Tele2” klientu apkalpošanas centrā, kas atradās “Rimi” tirdzniecības telpās Baznīcas ielā 14.

“Tele2” jaunā koncepta klientu apkalpošanas centra ir gaidīti katru dienu no plkst. 9:00 – 21:00. Atvēršanas nedēļā “Tele2” ir sarūpējis apmeklētājiem dāvaniņas un citus pārsteigumus.

“Tele2” klientu apkalpošanas centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk pieskaņots Latvijas tirgum. “Tele2” sāka vērienīgo klientu apkalpošanas centru pārveides projektu Latvijā pirms diviem gadiem, un šobrīd koncepts ir veiksmīgi ieviests jau 20 klientu apkalpošanas centros Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Kopumā Latvijā darbojas 39 “Tele2” klientu apkalpošanas centri 21 pilsētā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for ...
... - 17. novembris, 2015

nesapratu kas tur moderns…

Avatar for ak
ak - 17. novembris, 2015

pārdevējs pa pusei hibrīds ar robotu? Kā telpu izkārtojums maina pārdevēja un Tele2 iekšējās sistēmas ātrumu? Nekā!

Avatar for Johnie
Johnie - 17. novembris, 2015

Vadosais operators… LOL – kaa tas kantoris glukoja ar sakariem taa turpina glukot…:) Un nesen jau tika ieviests jauns standarts veikaliem – tagad atkal jauns??

Avatar for Janka
Janka - 19. novembris, 2015

Kur tur ir jaunais koncepts? Šādi veikalu izkārtojumi jau ir gadiem.

Avatar for ----> Jankai
----> Jankai - 19. novembris, 2015

Rīgā ,varbūt , Šeit runa iet par Dobeli.

Avatar for Alex
Alex - 19. novembris, 2015

Dobelieši (nieki) beidzot var sākt steigt stāties rindā pēc TELE2

lvLatviešu valoda