11. septembris, 2012

Tele2 jaunais tarifu plāns ZELTS

t2 zelts

Pagājušajā nedēļā daudziem sagādāja pārsteigumu izziņojot Latvijā pirmo sarunu un SMS bezlimita tarifu plānu “Brīvība”. Šis tarifu ļauj zvanīt un sūtīt SMS uz visiem Latvijas operatoru tīkliem bez maksas par minūtēm un vienībām, maksājot tikai fiksētu tarifa abonēšanas maksu. izlēmuši nepalikt malā un piedāvāt savu versiju par šāda veida tarifu plāniem.

Tele2 “Zelts” piedāvā līdzīgus nosacījumus, kā LMT “Brīvība”, taču tas var izrādīties daudz piemērotāks viedtālruņu lietotājiem.

<p class=”img”

Tele2 “Zelts” abonēšanas maksā 7,99 ir iekļauti zvani un SMS uz populārākajiem tīkliem, MMS uz un tīkliem, kā arī 500MB datu pārraide.

Kādas tad ir atšķirības starp abu operatoru piedāvājumiem?

LMT “Brīvība”Tele2 “Zelts”
Abonēšanas maksa6,997,99
Sarunas un SMS LatvijāUz visiem tīkliem, izņemot paaugstinātas maksas un speciālos numurusUz Tele2, LMT, Amigo, Bite, Lattelecom
Iekļautais datu apjoms50 MB500 MB
Maksa par datu pārraidi pēc iekļaut MB izlietošanasbezmaksas (64 Kb/s lejupielādei, 16 Kb/s augšupielādei)9 santīmi par MB

Ņemot vērā, ka gadījumā, pat 200 MB datu paaugstina tarifa izmaksas par Ls 2,98, ir skaidri redzams, ka ievērojamai daļai viedtālruņu lietotāju krietni izdevīgāks var izrādīties piedāvājums

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda