11. maijs, 2016

TWINO un Start-up asociācija aicina pievienoties Latvijas start-up autobusam uz Latitude 59

Finanšu tehnoloģiju kompānija Twino sadarbībā ar Latvijas Start-up uzņēmumu asociāciju uz vienu no vērienīgākajām start-up tehnoloģiju konferencēm Baltijā – Latitude59 – vedīs Latvijas start–up uzņēmēju delegāciju.
Starptautiskā konference Latitude59, kas Tallinā norisināsies no 31.maija līdz 1.jūnijam, pulcēs vairāk nekā 1500 start-up uzņēmēju, investoru, kā arī potenciālo biznesa partneru no Ziemeļeiropas, Silīcija ielejas, Eiropas, Krievijas un Āzijas.
IMG_9047
Lai veicinātu Latvijas start-up ekosistēmas un uzņēmēju dalību, finanšu tehnoloģiju kompānija Twino un Start-up uzņēmumu asociācija Startin.LV 35 aktīvākajiem Latvijas start–up uzņēmējiem nodrošinās iespēju apmeklēt starptautisko konferenci, kā arī pievienoties Latvijas start-up autobusam jeb LATVIAN START-UP BUS ceļā uz Tallinu. Autobuss ceļā uz konferenci dosies dienu iepriekš – 30.maija pēcpusdienā.
Dalībai Latvijas start-up autobusā tiks aicināti pieteikties Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas biedri. Papildu ielūgumus – apmaksātu braucienu uz Tallinu ar Lux Express autobusu un divu dienu ieejas biļeti – īpašā konkursā varēs iegūt arī Twino un Start-up asociācijas sociālo tīklu sekotāji īpašā konkursā.
Twino vadītājs Jevgeņijs Kazaņins: “Latvijas start-up veiksmes formula ir ne tikai jaudīgas idejas un spēcīgas komandas, bet arī aktīvi kontakti ar uzņēmējiem un investoriem no visas pasaules. Tādēļ esam priecīgi, ka varam atbalstīt Latvijas start-up asociāciju un veicināt sadarbību Latvijas start-up uzņēmumu vidū, lai kopīgiem spēkiem veicinātu šīs nozares attīstību.”
Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Jekaterina Zaiceva: “Viens no mūsu asociācijas Startin.LV mērķiem ir veicināt ciešāku sadarbību starp Baltijas start-up ekosistēmām. Tādēļ mums ir jābūt pārstāvētiem visos lielākajos Baltijas start-up notikumos, jo tas signalizē nopietniem ārzemju investoriem un partneriem, ka Baltijas valstis ir vienots, spēcīgs reģions. Esam priecīgi, ka Twino, kas ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem, atbalsta mūsu start-up biedru braucienu uz Igaunijas gada notikumu – Latitude59 konferenci. Esmu pārliecināta, ka šāda iespēja palīdzēs mūsu biedriem spert vēl vienu soli pretī globālā tirgus iekarošanai.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda