Sākums IT sasniegumi, bizness TWINO un Start-up asociācija aicina pievienoties Latvijas start-up autobusam uz Latitude 59

TWINO un Start-up asociācija aicina pievienoties Latvijas start-up autobusam uz Latitude 59

2 minūtes lasīšanai

Finanšu tehnoloģiju kompānija Twino sadarbībā ar Latvijas Start-up uzņēmumu asociāciju uz vienu no vērienīgākajām start-up tehnoloģiju konferencēm Baltijā – Latitude59 – vedīs Latvijas start–up uzņēmēju delegāciju.
Starptautiskā konference Latitude59, kas Tallinā norisināsies no 31.maija līdz 1.jūnijam, pulcēs vairāk nekā 1500 start-up uzņēmēju, investoru, kā arī potenciālo biznesa partneru no Ziemeļeiropas, Silīcija ielejas, Eiropas, Krievijas un Āzijas.
IMG_9047
Lai veicinātu Latvijas start-up ekosistēmas un uzņēmēju dalību, finanšu tehnoloģiju kompānija Twino un Start-up uzņēmumu asociācija Startin.LV 35 aktīvākajiem Latvijas start–up uzņēmējiem nodrošinās iespēju apmeklēt starptautisko konferenci, kā arī pievienoties Latvijas start-up autobusam jeb LATVIAN START-UP BUS ceļā uz Tallinu. Autobuss ceļā uz konferenci dosies dienu iepriekš – 30.maija pēcpusdienā.
Dalībai Latvijas start-up autobusā tiks aicināti pieteikties Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas biedri. Papildu ielūgumus – apmaksātu braucienu uz Tallinu ar Lux Express autobusu un divu dienu ieejas biļeti – īpašā konkursā varēs iegūt arī Twino un Start-up asociācijas sociālo tīklu sekotāji īpašā konkursā.
Twino vadītājs Jevgeņijs Kazaņins: “Latvijas start-up veiksmes formula ir ne tikai jaudīgas idejas un spēcīgas komandas, bet arī aktīvi kontakti ar uzņēmējiem un investoriem no visas pasaules. Tādēļ esam priecīgi, ka varam atbalstīt Latvijas start-up asociāciju un veicināt sadarbību Latvijas start-up uzņēmumu ū, lai kopīgiem spēkiem veicinātu šīs nozares attīstību.”
Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Jekaterina Zaiceva: “Viens no mūsu asociācijas Startin.LV mērķiem ir veicināt ciešāku sadarbību starp Baltijas start-up ekosistēmām. Tādēļ mums ir jābūt pārstāvētiem visos lielākajos Baltijas start-up notikumos, jo tas signalizē nopietniem ārzemju investoriem un partneriem, ka Baltijas valstis ir vienots, spēcīgs reģions. Esam priecīgi, ka Twino, kas ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem, atbalsta mūsu start-up biedru braucienu uz Igaunijas gada notikumu – Latitude59 konferenci. Esmu pārliecināta, ka šāda iespēja palīdzēs mūsu biedriem spert vēl vienu soli ī globālā tirgus iekarošanai.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…