13. maijs, 2016

Virtuālais maratons, airēšana un drifts – nedēļas nogalē gaidāmas nebijušas sporta aktivitātes

Šī nedēļas nogale galvaspilsētā paies sporta zīmē – kamēr maratona disciplīnu skrējēji vienu pēc otra pievarēs kilometrus, viņu līdzjutēji maratona EXPO Samsung stendā aicināti trasi izskriet virtuālajā realitātē. Savukārt tirdzniecības parkā Alfa ikviens varēs pārbaudīt savu koordināciju un airēšanas prasmes virtuālajā vidē.
Eiropā pirmajā virtuālajā maratona trasē būs iespējams izskriet 6 km un 10 km distances un iepazīt Rīgu no pilnīgi jauna rakursa. Šo iespēju nodrošina briļļu tehnoloģija, kas ļauj baudīt 360 grādu video, virtuāli ceļot pa visu pasauli caur telpiskām fotogrāfijām un video, spēlēt un pieredzēt citas unikālas iespējas. Piektdien un sestdien no plkst.10 līdz plkst. 20 stends darbosies maratona EXPO “Elektrum Olimpiskajā centrā”, bet svētdien maratona laikā arī 11. Novembra krastmalā.
Foto_Gear VR
Savukārt tirdzniecības parkā “Alfa” visas nedēļas nogales garumā tiks aizvadītas pirmās virtuālās sacensības airēšanā un driftā. Drifta disciplīna darbojas pēc simulatora principa, bet airēšanas īpašie trenažieri apvienojumā ar virtuālās realitātes ierīci ļaus pilnībā izbaudīt konkurentu klātesamības sajūtu. Šī spēle izstrādāta tepat Baltijā – Kauņas tehniskajā universitātē un tai Eiropā līdzvērtīgu nav.
Labāko rezultātu autori abās disciplīnās tiks apbalvoti ar īpašu komplektu – viedtālruni S7, virtuālo ierīci Gear un jaunāko virtuālās realitātes spēļu izlasi. Savukārt tie, kas būs sevī atklājuši vēlmi pilnveidot prasmes, no jaunnedēļas, iegādājoties identisku Samsung ierīču komplektu, saņems īpašu spēļu paku 50 eiro vērtībā ar tādām spēlēm kā “Anshar Wars 2”, “Star Chart”, “Drift” un citām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Bils
Bils - 13. maijs, 2016

Kāds varētu ieteikt ko tiešām labu spelējamu priekš VR? Bezmaksas un maksas.

lvLatviešu valoda