16. maijs, 2016

Neticams Google izgudrojums, kas ļaus apceļot fantāzijas pasauli

Virtuāla realitāte ir viena no mūsdienu aktuālākajām tēmām. Izskatās, ka tehnoloģiju korporācijas mēģina pārspēt viens otru ar oriģinālām un neiespējamām inovācijām. Šoreiz pārsteigt visus izdevās kompānijai , kas prezentēja neticamu Tilt Brush app.
Jauns ir revolucionārs gleznošanas veids, kas izskatās ļoti perspektīvs mākslas pasaulē. Ar digitālas otas palīdzību un Vive briļļu komplektu jums ir iespēja gleznot pilnīgi jebkuru dimensionālu  lietu savā oriģinālā lielumā un raibā nokrāsā. As šo komplektu iespējams ir viss – uguns, sniegs, lietus, zvaigznes, dzīvās būtnes. Šī ir īsta iespēja ceļot pa savas fantāzijas pasauli. Noskaties kā darbojas vienreizējais produkts, kam jau tagad sola spožu nākotni modes industrijas pārstāvji, jo tam piemīt liela priekšrocība materiāla un tekstūras attēlošanai, kas ir daudz grūtāk izdarāms ar zīmuli.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda