20. septembris, 2017

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2”, esot inovatīvam uzņēmumam, ar šī gada septembri piedāvā iespēju par aktuālām “Tele2” vakancēm un uzņēmuma ikdienas dzīvi uzzināt caur lietotnes “Messanger” botu. Sarunas laikā potenciālajam darba ņēmējam tiek piedāvāta iespēja uzreiz nosūtīt savu kontaktinformāciju, kandidējot uz konkrētu vakanci. Jaunieviestais čata bots jeb čatbots Ieva ar interesentiem sarunājās caur Facebook “Tele2” lapu. Šī ir jauna tendence personālvadībā, ko Latvijā ieviesuši vien daži lielākie un progresīvākie darba devēji, tādējādi atvieglojot un modernizējot darbā pieteikšanās procesu.“Uzņēmumi arvien vairāk konkurē savā starpā par labākajiem darbiniekiem, tāpēc ieguvēji būs tie, kas spēs darbiniekus piesaistīt inovatīvos un neierastos veidos. Ievērojot jaunākās tendences personālvadības jomā, tagad arī “Tele2” ir starp tiem pasaules uzņēmumiem, kas ikdienas komunikācijai ievieš  čatbotu  kā darbinieku piesaistes rīku. Uzņēmuma kultūra padara mūs par nozares izaicinātājiem, meklēt jaunus risinājumus un attīstīt savu darbinieku potenciālu. Esam  vieni no pirmajiem, kas Latvijā ievieš šo tehnoloģiju un ticam, ka tādejādi varēsim  piesaistīt  līdzīgi  domājošus darbiniekus –  erudītus, radošus un uz inovācijām orientētus,“ stāsta Aija Bite-Ozere, Personālvadības departamenta direktore.
Čatbots “Tele2” Facebook lapā darbojas kopš šī gada 1.septembra un sarunā ar to jau ir iesaistījušies vairāk nekā 300 interesentu, savukārt 58 potenciāli darba ņēmēji  ir iesūtījuši savu kontaktinformāciju tālākai saziņai ar personāla atlases daļu. Papildu čatbotam, šobrīd strādā pie pilnīgi jauna darbinieku piesaistes un atlases procesa, kas būs balstīts uz mūsdienīgākajām tehnoloģijām, izmantojot jaunākās rekrutēšanas tendences. Tāpat pilnībā tiks mainīta arī darbinieka iepazīstināšana ar darbu programma.
Kopumā “Tele2” strādā 280 darbinieku. ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā pārdošanas speciālistu ziņā – gandrīz puse jeb 130 darbinieku strādā “Tele2” centros visā Latvijā un “Tele2” korporatīvo klientu apkalpošanas centrā “ Bizness”. “Tele2” šogad saņēmis arī Labklājības Ministrijas piešķirto Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, jo tas kā atbildīgs darba devējs nodrošina motivējošu darba vidi, veicinot darbinieku izaugsmi, darba un brīvā laika līdzsvarošanu, kā arī organizē īpašus pasākumus savu darbinieku ģimenēm. “Tele2” šogad ieguvis arī sudrabu Ilgtspējas indeksā, saņemot atzinību par uzņēmuma darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.
 Lai personīgi iepazītos ar čatbotu Ievu darbībā, nāc uz “Tele2” Facebook lapu, vai uzreiz iesaistes sarunā caur lietotni “Messanger”: https://www.messenger.com/t/IevanoTele2.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda