16. novembris, 2017

"Bite Latvija" iegādājas "Stream Networks" un "Latnet"

 Telekomunikāciju uzņēmums “ Latvija” iegādājies SIA “Stream Networks” un tā meitasuzņēmumu – vienu no Latvijā vecākajiem informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmumiem “Latnet serviss”, aģentūru LETA informēja “Bite Latvija” vadītājs Kaspars Buls.
Kā skaidroja Buls, “Stream Networks” un “Latnet serviss” ir veiksmīgi uzņēmumi ar kvalitatīviem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) pakalpojumiem, augstas kvalifikācijas speciālistiem un ievērojamu pieredzi biznesa klientu apkalpošanā. “Apvienojot spēkus, mēs varēsim integrēt mobilo sakaru pakalpojumus ar moderniem IKT risinājumiem, piemēram, optisko internetu, IP telefoniju, video novērošanu, mākoņpakalpojumiem un citiem mūsdienās aktuāliem biznesa pakalpojumiem, piedāvājot biznesa klientiem pilna servisa pakalpojumus,” norādīja Buls.
Uzņēmums cer, ka apvienojot “ Latvija” jaudu ar “Stream Networks” un “Latnet serviss” kompetenci IKT risinājumu izstrādē un pakalpojumu sniegšanā, tiek likti pamati mūsdienīga biznesa mobilo sakaru un IKT pakalpojumu portfeļa izveidei biznesa segmenta klientiem.
Abu iegādāto uzņēmumu komanda un tās līdzšinējais vadītājs Edgars Ricevs turpinās darbu apvienotajā uzņēmumu struktūrā. Ricevs arī turpinās darbu “Stream Networks” un “Latnet serviss” valdēs kā to priekšsēdētājs.
“Mēs turpināsim iesākto attīstības ceļu. Esmu pārliecināts, ka šis darījums mums ļaus attīstīties vēl straujāk, ne tikai saglabājot līdzšinējo augstās kvalitātes [tirdzniecības zīmes] “ONE IT” pakalpojumu līmeni, bet arī papildinot pakalpojumu portfeli ar jauniem, inovatīviem pakalpojumiem. Tādējādi no šīs sadarbības ieguvēji būs visi – gan “Stream Networks” un “Latnet serviss” klienti, gan “ Latvija” klienti, gan jebkurš cits uzņēmums, kurš vēlēsies uzlabot savas IKT darbības caurskatāmību un efektivitāti, turot biznesa mobilo sakaru un IT saimniecību vienuviet, jo mūsdienās, ņemot vērā straujo IKT attīstību, šie servisi kļūst ar vien integrētāki,” pauda Ricevs.
Patlaban “Stream Networks” un “Latnet serviss” apvienotajā uzņēmumā strādā 48 darbinieki, kuri apkalpo vairāk nekā 2500 klientu Latvijā, no kuriem lielākā daļa ir korporatīvie klienti.
Darījuma noslēgšanai nepieciešama Konkurences padomes atļauja.
Darījuma summa netiek atklāta.
Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Stream Networks” līdz šim tieši un pastarpināti piederēja Edgaram Ricevam. Uzņēmums dibināts 2007.gadā, tā pamatkapitāls ir 5590 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pēdējos trijos gados bijis aptuveni 3,7 miljoni eiro, bet pieaugusi no 134 981 eiro 2014.gadā līdz 310 158 eiro pērn.
“Latnet serviss” kopš 2014.gada pilnībā pieder uzņēmumam “Stream Networks”. Tā apgrozījums pēdējos gados bijis aptuveni divi miljoni eiro, bet peļņa .gadā bijusi 253 907 eiro.
Kā norādīts “Latnet serviss” mājaslapā, 1992.gadā dibinātais “Latnet” ir viens no Latvijā vecākajiem informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmumiem. “Varam lepoties, ka 1993.gadā Latvijā pirmais izveidotais bija tieši “latnet.lv”,” norāda uzņēmums.
Latvija” ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums. “Bite Latvija” apgrozījums pagājušajā gadā bija 78,971 miljons eiro, kas ir par 17,4% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt uzņēmuma pieauga par 39,7% un bija 7,345 miljoni eiro.
“Providence Equity Partners” šogad par 115 miljoniem eiro iegādājas visu Zviedrijas mediju grupas MTG Baltijas biznesu – visus televīzijas (TV) kanālus, un maksas TV pakalpojumus, kā arī radio un digitālos aktīvus. Jaunais uzņēmums ar nosaukumu “All Media Baltics” turpmāk apvienos visus Baltijā līdz šim reģistrētos MTG uzņēmumus, tostarp TV3, LNT, “Viasat”, “Star FM” un “Smart AD”.
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda