27. februāris, 2017

''Huawei P10'' – tehnoloģiju un mākslas apvienojums

Sākot Mobile World Congress 2017, Huawei Consumer Business Group iepazīstina ar un P10 Plus. Gaidītais P sērijas turpinājums ir tehnoloģiju un jaunākās programmatūras apvienojums. Viedtālruņi prezentēti dažādās krāsās. Jaunajā flagmanī iestrādāta gan priekšējā, gan aizmugurējā kameras.
Papildus  un P10 Plus kompānija iepazīstināja arī ar otrās paaudzes viedpulksteni Huawei Watch 2 un Porsche Design Huawei. sporta valkājamā viedierīce apvieno inovatīvas un autentisku amatnieku darbu. Viedpulkstenim ir stilīgs, viegls dizains.
“Ņemot vērā, ka kultūra un sastopas ikvienā mūsu pasaules aspektā, mēs vēlamies piegādāt jaunus produktus un pieredzes, kas uzlabos dzīvi,” saka  Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “ un P10 Plus apvieno iespaidīgas attēlveidošanas iespējas, kā arī inovatīvu dizainu un tehnoloģisko attīstību, kas izceļ ierīces lietošanas pieredzi.”
Jaunās P sērijas ierīces turpina demonstrēt Huawei apņemšanos uzstādīt jaunus veiktspējas standartus un iedvesmo kreatīvu izteiksmi. Galvenās iezīmes ir:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda