Sākums Mobilās ierīces ''Huawei P10'' – tehnoloģiju un mākslas apvienojums

''Huawei P10'' – tehnoloģiju un mākslas apvienojums

1 minūtes lasīšanai

Sākot Mobile World Congress 2017, Huawei Consumer Business Group iepazīstina ar Huawei P10 un P10 Plus. Gaidītais P sērijas turpinājums ir tehnoloģiju un jaunākās programmatūras apvienojums. Viedtālruņi prezentēti dažādās krāsās. Jaunajā flagmanī iestrādāta gan priekšējā, gan aizmugurējā Leica kameras.
Papildus Huawei P10 un P10 Plus kompānija iepazīstināja arī ar otrās paaudzes viedpulksteni Huawei Watch 2 un Porsche Design Huawei. 4G sporta valkājamā viedierīce apvieno inovatīvas tehnoloģijas un autentisku amatnieku darbu. Viedpulkstenim ir stilīgs, viegls dizains.
“Ņemot vērā, ka kultūra un tehnoloģijas sastopas ikvienā mūsu pasaules aspektā, mēs vēlamies piegādāt jaunus produktus un pieredzes, kas uzlabos dzīvi,” saka  Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “Huawei P10 un P10 Plus apvieno iespaidīgas Leica attēlveidošanas iespējas, kā arī inovatīvu dizainu un tehnoloģisko attīstību, kas izceļ ierīces lietošanas pieredzi.”
Jaunās P sērijas ierīces turpina demonstrēt Huawei apņemšanos uzstādīt jaunus veiktspējas standartus un iedvesmo kreatīvu izteiksmi. Galvenās iezīmes ir:

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Mobilās ierīces
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…