27. februāris, 2017

''Huawei P10'' – tehnoloģiju un mākslas apvienojums

Sākot Mobile World Congress 2017, Consumer Business Group iepazīstina ar un P10 Plus. Gaidītais P sērijas turpinājums ir tehnoloģiju un jaunākās programmatūras apvienojums. prezentēti dažādās krāsās. Jaunajā flagmanī iestrādāta gan priekšējā, gan aizmugurējā Leica kameras.
Papildus Huawei P10 un P10 Plus kompānija iepazīstināja arī ar otrās paaudzes viedpulksteni Huawei Watch 2 un Porsche Design Huawei. sporta valkājamā viedierīce apvieno inovatīvas tehnoloģijas un autentisku amatnieku darbu. Viedpulkstenim ir stilīgs, viegls .
“Ņemot vērā, ka kultūra un tehnoloģijas sastopas ikvienā mūsu pasaules aspektā, mēs vēlamies piegādāt jaunus produktus un pieredzes, kas uzlabos dzīvi,” saka  Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “Huawei P10 un P10 Plus apvieno iespaidīgas Leica attēlveidošanas iespējas, kā arī inovatīvu dizainu un tehnoloģisko attīstību, kas izceļ lietošanas pieredzi.”
Jaunās P sērijas ierīces turpina demonstrēt Huawei apņemšanos uzstādīt jaunus veiktspējas standartus un iedvesmo kreatīvu izteiksmi. Galvenās iezīmes ir:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.