Sākums Mobilās aplikācijas Kļūsti par ceļojumu ekspertu! Dalies ar visērtāko mobilo lietotni!

Kļūsti par ceļojumu ekspertu! Dalies ar visērtāko mobilo lietotni!

3 minūtes lasīšanai

Ikviens interesents aicināts pieteikt savu dalību konkursā “Ceļojuma experts”, kura mērķis ir apvienot dažādu ceļotāju pieredzi un viņu mobilo lietotņu izmantošanas paradumus, apkopojot visnoderīgākos rīkus. Dalībniekus aicina dalīties ar izmantoto ceļošanas lietotņu aprakstu, kā arī savos ceļojumos pieredzēto, un labāko darbu autoriem tiks piešķirtas vērtīgas balvas.

Konkursu organizē starptautiska informācijas tehnoloģiju grupa SQUALIO sadarbībā ar tūrisma kompānijas LATVIA TOURS zinātnisko darbu konkursu  studentiem TravelTech. Iniciatīvas mērķi ir iesaistīt iedzīvotājus interesantā, radošā un sabiedrībai noderīga projekta īstenošanā, apkopojot ērtākās un ceļošanā noderīgākās mobilās lietotnes, lai par tām informētu arī citus ceļotgribētājus.

 “Ikdienu ir grūti iedomāties bez dažādām mobilajām lietotnēm – to skaits pieaug tik dinamiski, ka kļūst pat grūti piedāvājumā orientēties. Izsludinot šo konkursu, gribam apkopot dalībnieku ieskatā ceļošanai noderīgākās mobilās lietotnes. Dalībniekam nav obligāti jābūt ceļotājam, tā var būt arī vienkārši tehnoloģijās, ceļošanā un it visā jaunajā ieinteresēta persona, kas labprāt aprakstītu konkrētas mobilās lietotnes, ” stāsta SQUALIO LATVIA direktors Gatis Ošs.

Konkursā var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma – viss, kas vajadzīgs, ir interese par jaunākajām tehnoloģijām, kas var būt papildināta ar ceļošanas pieredzi, un vēlme ar to visu dalīties. Lai pieteiktu savu dalību, nepieciešams sagatavot iemīļoto mobilo lietotņu aprakstu, uzsverot to unikalitāti un funkcijas ar pamatojumu, kādēļ izvēlēti konkrētie produkti, kas var tikt papildināts ar konkrēta ceļojuma pieredzi. Tādā gadījumā aicinām norādīt gala punktu un ceļojuma mērķus (piemēram, haikings Norvēģijā, biznesa konference Tallinā u.c.), aprakstīt, kādas lietotnes (piemēram, Google Trips, OneNote, Skyscanner, Booking, Maps Me, Spotity u.c. – gan maksas, gan bez maksas pieejamās) tika izmantotas konkrētā ceļojuma laikā, kā arī pievienot saiti uz šo aprakstu. Darbs sagatavojams brīvā formā – prezentācija, video utt. 

Sagatavotais apraksts, saite ir jāsūta uz e-pastu [email protected] norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un mobilā tālruņa numuru. Dalībniekam jābūt arī SQUALIO “Facebook” lapas sekotājam.

Iesūtītos darbus vērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir SQUALIO LATVIA direktors Gatis Ošs, LATVIA TOURS valdes loceklis Deivids Verīrs, tehnoloģiju eksperts un Laatvijas Digitālais čempions un Itero.eu dibinātājs Reinis Zitmanis. Galvenais darbu izvērtēšanas kritērijs ir izvēlēto lietotņu un rīku noderīgums un argumentācija, kādēļ tieši šie rīki ir visērtākie lietošanai.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems praktiskas balvas, kas noderēs turpmākos ceļošanas piedzīvojumos, – stilīgus, augstas kvalitātes personalizētos ceļojumu koferus no pašmāju zīmola RAIBUM, kā arī atkarībā no vēlmes – iespēju turpināt sadarbību ar SQUALIO LATVIA, arī turpmāk veidojot jaunāko rīku aprakstus, lai cilvēkiem palīdzētu orientēties pašreizējā dažādo mobilo lietotņu pārbagātībā.

Konkurss tiek organizēts līdz 2017. gada 9. martam, darbu iesniegšanas termiņš ir 6. marts. Rezultāti tiks publiskoti 9. martā. Papildu informācija par konkursu pieejama, sekojot saitei http://squalio.com/celojumu-experts/.

Par uzņēmumu: SQUALIO ir starptautiska informācijas tehnoloģiju grupa, dibināta 1997. gadā Latvijā. SQUALIO ikdienā palīdz saviem klientiem – gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem un valsts iestādēm – atrast un iegādāties vispiemērotākos programmatūras risinājumus un rīkus dažādām biznesa vajadzībām, kā arī nodrošina to ieviešanu, darbinieku apmācības un tehnisko atbalstu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Mobilās aplikācijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…