23. februāris, 2017

”Verizon” plāno veikt 5G pārbaudes 11 pilsētās

Jau iepriekš ziņojām, ka Latvijas telekomunikāciju milzis LMT sadarbībā ar Nokia plāno attīstīt 5G internetu. LMT cer kļūt par vienu no pirmajiem Eiropā, kas to piedāvā saviem klientiem. ASV lielākais telekomunikāciju uzņēmums Verizon jau šogad uzsāks nākotnes mobilā interneta tehnoloģiju pārbaudi 11 Amerikas Savienoto Valstu pilsētās.

2017. gada vidū Verizon sāks nopietnus testus 5G mobilā interneta sakarā, kas gan būs visai ierobežoti. Verizon 5G tehnoloģiju prezentēja jau 2016. gadā notiekošajā Mobile World Congress (MWC).  Testi tiks veikti Anarborā, Atlantā, Bernardsvillā, Broktonā, Dalasā, Denverā, Hjūstonā, Maiami, Sakramento, Sietlā un Vašingtonā. Tajos netiks izmantotas uzlabotas tehnoloģijas, bet tās pašas, kas tika prezentētas aizvadītajā gadā.

Verizon mērķis ir dramatiski uzlabot 5G interneta ātrumu un ievērojami pārspēt pašreiz labāko pieejamo 4G mobilo internetu.

Resursi: http://www.theverge.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: