23. februāris, 2017

”Verizon” plāno veikt 5G pārbaudes 11 pilsētās

Jau iepriekš ziņojām, ka Latvijas telekomunikāciju milzis LMT sadarbībā ar Nokia plāno attīstīt 5G internetu. LMT cer kļūt par vienu no pirmajiem Eiropā, kas to piedāvā saviem klientiem. lielākais telekomunikāciju uzņēmums Verizon jau šogad uzsāks nākotnes mobilā interneta tehnoloģiju pārbaudi 11 Amerikas Savienoto Valstu pilsētās.

2017. gada vidū Verizon sāks nopietnus testus 5G mobilā interneta sakarā, kas gan būs visai ierobežoti. Verizon 5G tehnoloģiju prezentēja jau 2016. gadā notiekošajā Mobile World Congress (MWC).  Testi tiks veikti Anarborā, Atlantā, Bernardsvillā, Broktonā, Dalasā, Denverā, Hjūstonā, Maiami, Sakramento, Sietlā un Vašingtonā. Tajos netiks izmantotas uzlabotas tehnoloģijas, bet tās pašas, kas tika prezentētas aizvadītajā gadā.

Verizon mērķis ir dramatiski uzlabot 5G interneta ātrumu un ievērojami pārspēt pašreiz labāko pieejamo 4G mobilo internetu.

Resursi: http://www.theverge.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda