23. februāris, 2017

''Huawei'' un ''Pantone Color Institute'' pētīs krāsu pasauli gaidāmajās ierīcēs

Huawei Consumer Business Group (CBG) un Pantone Color Institute uzsākuši sadarbību, lai apvienotu krāsu un tehnoloģiju pasauli. Šī sadarbība iezīmēs jaunākās krāsu tendences Huawei gaidāmajos produktos.
Apvienojot Huawei progresīvās inženierijas zināšanas un nozares vadošo metāla veidošanas meistarību ar Pantone Color Institute krāsu vadību un tendenču noteikšanu, patērētāji var gaidīt ierīces, kas ietvers pārsteidzošas inovācijas.
Kā pasaules trešais lielākais viedtālruņu ražotājs, Huawei CBG 2014. gadā debitēja Interbrand Best Global Brands sarakstā. 2016. gadā kompānija bija pacēlusies līdz 72. vietai. Var teikt, ka sadarbība ar Pantone Color Institute ir balstīta uz Huawei jaunāko ierīču panākumiem, kas pārsnieguši 10 miljonus nosūtītu ierīču visā pasaulē.
Pantone Color Institute sadarbojas ar zīmoliem no visas pasaules, lai palīdzētu tiem  izmantot krāsu spēku, psiholoģiju un emocijas dizaina stratēģijā. Pantone Color Institute prognozē turpmākos krāsu virzienus, parādot krāsu ietekmi uz cilvēka emocijām ar sezonu tendencēm, pasūtījuma krāsu radīšanu un sociālajiem rādītājiem, iekļaujot PANTONE gada krāsu.
Pateicoties aizraujošai sadarbībai ar Huawei, Pantone krāsu institūts turpinās izpētīt krāsu valodu, lai sniegtu Huawei produktu lietotājiem visspilgtākās un modernākās krāsas.
Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumers Business Group izpilddirektors saka: ”Pantone Color Institute ir autoritāte krāsu pasaulē. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim sākt strādāt kopā ar Pantone Color Institute, izstrādājot produktu sortimentu, sniedzot iespēju mūsu klientiem izmēģināt jaunākās tendences. Huawei tic kolektīvai gudrībai un sadarbībai. Šī sadarbība ļaus mūsu klientiem atspoguļot sevi daudz spilgtāk, izmantojot universālu krāsu valodu. ”
Lorija Presmena (Laurie Pressman), Pantone krāsu institūta viceprezidente piebilst: ”Mēs veicam arvien vairāk dažādus eksperimentus, lai atrastu krāsas, kuras patērētajam lietojot, būtu ērtāk sevi izpaust. Krāsa tiešām ir kā starpnieks, ar kura palīdzību cilvēki var parādīt sevi pasaulei. Huawei apzinās šo augošo patērētāju dinamiku un ar sadarbību ceram nodrošināt Huawei klientiem iespēju radīt drosmīgu krāsu apliecinājumu.”
Vairāk detaļu un par Huawei un Pantone krāsu institūta sadarbību tiks paziņots Huawei CBG konferencē, Mobile World kongresā Barselonā, 26. februārī.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda