8. jūnijs, 2017

''Samsung'' atklāj jaunos ''Galaxy J'' sērijas viedtālruņus

Samsung prezentējis jaunos J sērijas viedtālruņus – J7, J5 un J3 modeļus. Visi trīs modeļi ir aprīkoti ar elegantu metāla korpusu, tiem ir augsta veiktspēja un uzlabotas kameras tehnoloģijas.
Jaunajam J7 ir īpaši augstas kvalitātes metāla korpuss un 5,5 collas liels Full HD Super Amoled ekrāns, ietilpīgāks un 3GB RAM atmiņa. J7 un J5 modelim ir 13 megapikseļu priekšējā kamera un 13 megapikseļu aizmugurējā ar LED zibspuldzi, kas ļauj uzņemt skaidrus un attēlus pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Par drošību gan J7, gan J5 versijā rūpēsies pirkstu nospiedumu skeneris.
Nedaudz mazākajam J5 ir 5,2 collu Full HD Super AMOLED un mūsdienīgs metāla korpuss. Uzlabotā priekšējā un aizmugurējā 13 megapikseļu kamera un iespēja ar MicroSD karti paplašināt atmiņu līdz pat 265GB ļaus īpašniekiem ērti uzņemt un glabāt fotogrāfijas, un citu saturu. Arī 1.6GHz procesors padara J5 vēl ātrāku, nekā tas ir bijis jebkad iepriekš.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda