24. augusts, 2017

“Tele2” grupas vadība labdarības velobraucienā savāc 30 000 eiro SOS bērnu ciematiem

23.augustā “Tele2” grupas vadības komanda, kas ikdienā ir atbildīga par uzņēmuma darbību 9 valstīs, drosmīgi pieveica attālumu no Rīgas līdz Viļņai labdarības vārdā. Finiša līniju Viļņā pirmais šķērsoja “Tele2” grupas viceprezidents un “Tele2” valdes priekšsēdētājs Zviedrijā Samuels Skots, pieveicot 335 kilometru garo distanci 15 stundās, 45 minūtēs un 38 sekundēs.  
Grupas vadības komanda 21.augustā devās ceļā no Rīgas ar mērķi – vākt līdzekļus SOS bērnu ciematiem Latvijā un Lietuvā. Brauciena laikā tā dalībnieki viesojās vairākās pilsētās Latvijā un Lietuvā, kā arī devās uz SOS bērnu ciematiem, lai satiktu bērnus, kas saņems ziedojumu no “Tele2”. Kopējais ziedojuma apmērs, ko saņems SOS bērnu ciemati, ir 30 000 eiro.
“Tās bija aizraujošas 2,5 dienas ceļā kopā ar manu komandu. “Tele2” piemīt izaicinātāja gars un, lai kā mēs mīlētu sacensties, manuprāt, mums tikpat lieliski izdevās arī vienam otru atbalstīt velobrauciena laikā. Tāpat ļoti novērtēju iespēju apciemot  un iepazīties ar SOS bērnu ciematu darbību Latvijā un Lietuvā.  Esmu patiesi priecīga, ka sniedzam atbalstu tik lieliskai organizācijai,“ stāsta Alisone Kirkbī, “Tele2” grupas prezidente un valdes priekšsēdētāja.
“Kā jau cilvēkam, kam piemīt sacensību gars, es, protams, esmu lepns un priecīgs par uzvaru. brīžiem bija pietiekami sarežģītas, kā arī jutu sāpes, tomēr tās bija aizraujošs piedzīvojums un esmu gandarīts, ka paveicām to kā komanda,” stāsta sacensību uzvarētājs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs Zviedrijā Samuels Skots.
Plašāka par sacensībām, komandu un rezultātiem ir pieejama: www.tele2.com/Biketour. Sacensību norisei bija iespējams sekot līdzi arī “Tele2” sociālo mediju kanālos, izmantojot tēmturi #tele2biketour un #wearetele2.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda