2. februāris, 2020

IBM PS/2 (model 60)

kolekcija pagājšnedēļ uzņēma dinozauru imigrantu kas ieradās kolekcijā no Itālijas. Identificējams kā IBM PS/2 (model 60), ieradās viens pats sistēmbloks, bez jebkādām perifērijām.

Aparāts visā visumā ir sūdīgā gan tehniskā, gan vizuālā stadijā. Šobrīd tas nav pat spējīgs ieslēgties (par ko lielā mērā paldies UPS). Atsevišķi komponentes vel nav testētas, par to vēlāk.

Izlienot no kastes, pavērās diezgan bēdīgs skats uz pašu aparātu, bet par to bija mums zināms, jau pirms uzņēmām šo Dino pie sevis.

IBM PS/2 (Model 60) unpacked
IBM PS/2 (Model 60) unpacked top

Precīza priekšvēsture nav zināma, bet liekas, ka šis Dino ir gājis jūrasskolā  un spītīgi nav atkāpies no vēlmes iemācīties peldēt…. rūsiņš ir pietiekamā daudzumā, kā arī paralons no sānu vāka bija vienkārši melnā ķitē un jau paspējis daudz kur sakosties korpusā.

IBM PS/2 (Model 60) unpacked opened
IBM PS/2 (Model 60) unpacked opened
Pirmie mēginājumi nedaudz noņemt zaļo.

IBM PS/2 (Model 60) unpacked opened cleaning
Atstājam uz nakti mērcēties…

IBM PS/2 (Model 60) unpacked opened cleaned
Nākošais rīts.

IBM PS/2 (Model 60) unpacked PSU
Barošanas bloks.

UPS bija pacenties tik “uzmanīgi” apeties ar sūtijumu, ka no trieciena transformātors izlūzis no savas vietas. Atskrūvējot barokli, trafiņš vienkārši mētājās pa barokļa korpusu.

IBM PS/2 (Model 60) unpacked PSU pace for transformator

Transformātora identitāti/speceni, man neizdevās atrast (ir kādi ieteikumi?).

IBM PS/2 (Model 60) unpacked PSU transformator
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos
Avatar for Moderator

  Moderator

  Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

  Vieta komentāram


  Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

  Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

  Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

  lvLatviešu valoda