30. marts, 2020

IBM Thinkpad T23

RažotājsIBM
Prezentēts2000
Pārtraukta 2003
Intel Pentium III
Frekvence650 MHz – 1.20 GHz
Atmiņa64–256 MB SDRAM (PC100 on T20/T21/T22, PC133 on T23)
PieslēgvietasSerial, Parallel, VGA out, USB, PS/2 Port, Ethernet, RJ11 (Modem), docking port, CardBus, S- Out, Line-In/Line-Out/Microphone

Jocīgi, ka paņemot rokā nu jau 20 gadus vecu laptopu rodas tāda sajūta, ka turi rokās kaut ko vērtīgu. Aparātu saņēmu savās rokās ar ubuntu operētājsistēmu ar gaužām bēdīgu veiktspēju. Sākumā to izdevās labot ar licenzētu windows xp operētājistēmu, bet tas nelikās gana autentiski. Sāku savus klejojumus internetā un man izdevās atrast 2 oriģinālo disku komplektu, kur viens ir windows 2000, bet otrs satur visus nepieciešamos draiverus un speciālās programas. Dikti patika skatīties, kā nostrādā visi instalācijas skripti, interesanta automatizācija 2000. gada stilā. Šajās bildēs gan viņš redzams tikai ar xp.

Tehniskais stāvoklis priekš 20 gadus veca laptopa ir diezgan labs. Visas iekārtas darbojas tā, kā tām būtu jādarbojas. Funkcijas pilda. Ar mūsdienīgu datoru gan nesalīdzināsim. Arī batereja, kā par brīnumu, nav pilnīgi un galīgi nobeigta.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda