17. oktobris, 2017

''Samsung'' aprīko jauno ''Grand Hotel Kempinski Riga'' ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

Jaunajā pieczvaigžņu luksusa klases viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga izvietoti 226 Samsung profesionālie ekrāni un viesnīcu televizori, tostarp arī videosiena no deviņiem 55 collu ekrāniem konferenču zonā. Šis darījums raksturo aizvien pieaugošo profesionālo ekrānu tirgu, kas Latvijā 2017. gada 1. pusgadā palielinājies par 27%.
“Kopumā ekrānu virsma aizņem vairāk nekā 124 kvadrātmetru platību un nemanāmi iekļaujas viesnīcas vidē. Ja specializētie viesnīcu televizori visos 141 viesnīcas pirmās klases numuriņos ir viesmīlības standarts, tad profesionālie ekrāni, kas izvietoti publiskajās zonās, ir vērtīgs papildservisa rīks,” atklāj Ronalds Možeiko, Baltics Korporatīvo klientu attiecību vadītājs. Piemēram, Grand Hotel Kempiski Riga ir pirmā Latvijā, kuras konferenču telpās ir pastāvīgi izvietota videosiena no 9 ekrāniem.
“Šāda veida investīcijas tiek veiktas arvien biežāk, un profesionālo ekrānu tirgus pasaulē un Latvijā kopumā aug ļoti strauji. Latvijā vien 2016. gadā tas palielinājies par 24%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, bet šī gada pirmajā pusgadā – jau par 27%,” papildina R. Možeiko.
Profesionālo ekrānu un viesnīcu televizoru izmantošana viesmīlības nozarē liecina par mūsdienīgu pieeju klientu apkalpošanā. Katrā numuriņā ir vismaz viens specializēts viesnīcu televizors, turklāt prezidenta apartamentos – pat 65 collas liels ieliektais TV, kas papildināts arī ar akustisko sistēmu.
Viesnīcu televizori sniedz komfortu un ērtības viesiem – tiem var pievienot mobilās ierīces, pārlūkot Facebook, Youtube, lietot Skype un citas programmas, savukārt var ekrānos nosūtīt individuālas ziņas vai izvietot informāciju par dažādiem piedāvājumiem – SPA, trenažieru zāli, restorānu, tuvākajiem pasākumiem vai citiem.
Savukārt konferenču telpās, jumta restorānā, SPA un citās publiskajās zonās ir izvietoti dažādu veidu profesionālie ekrāni izmēros no 10 līdz 75 collām, pievēršot uzmanību pat salīdzinoši nelielām detaļām – piemēram, pie katras no konferenču telpām ir 10 collas liels informatīvs ekrāns, kurā tiek atspoguļota pasākuma dienas kārtība vai cita informācija, bet liftos – 22 collu ekrāni, kuros viesi var redzēt aktuālos viesnīcas piedāvājumus un pasākumus.
Profesionālie ekrāni sniedz ieguvumus ne tikai viesnīcas viesiem, bet arī uzņēmējiem – daudz ērtāku komunikāciju ar klientiem, vienkāršāku informācijas un piedāvājumu izvietošanu, centralizētu pārvaldību no interneta pārlūka un citas priekšrocības. Salīdzinot ar standarta televizoriem, tie kalpo ilgāk un ir paredzēti ilgai noslodzei, tiem ir zemākas ekspluatācijas izmaksas, kā arī tie ir noturīgāki karstumu, putekļiem un pēcattēla rašanos.
Latvijā Samsung profesionālo ekrānu klientu vidū ir gan nelieli uzņēmumi, gan lielākas iestādes ar vairākām filiālēm, tostarp starptautiskā lidosta Rīga, Arēna Rīga, Accor tīkla viesnīcas, Latvijas Nacionālā Opera un Balets, Swedbank, banka, Sportland, Norvik banka, Rimi, Maxima, LMT, Tele2, Circle K, Douglas, A Apotheka un citi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda