Sākums Jaunumi Dalder.lv – visas Latvijas tiešsaistes tirgus

Dalder.lv – visas Latvijas tiešsaistes tirgus

6 minūtes lasīšanai
dalter lv

Dalder.lv ir jaunākās paaudzes e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski sludinājumi – lietotāju manuāli vai automatizēti ievietota bezmaksas vai maksas informācija (reklāma).

Ar ievietoto informāciju var veikt dažādas mārketinga aktivitātes – dot īstermiņa atlaides (digitāli kuponi), veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas, pārdot preci vai pakalpojumu (tai skaitā arī kā dāvanu). Platformas piedāvātās mārketinga aktivitātes ir maksas iespējas, tomēr tās ir 2-3 reizes lētākas nekā tirgū ierasts. Līdz ar to tas pilnībā izmainīs veidu, kā preces un pakalpojumi tiek virzīti internetā.

Platformai ir patīkamāks dizains un lietojamība. Dalder.lv ir gan labi zināmas funkcijas, gan inovatīvas Latvijai un pasaulei. Mūsu tirgus analīze liecina, ka sludinājumu portāls dalder.lv iegūs lietotāju atzinību, efektīvi risinot problēmas svarīgās interneta mārketinga kategorijās – reklāmas izvietošana, apstrāde, lokalizācija, sasniedzamība, efektivitāte.

Jau šobrīd portālu lieto vairāk nekā 800 reģistrētu lietotāju – gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Ir izvietoti vairāk nekā 15000 sludinājumi, un šis skaits aug katru dienu. 

Galvenās Dalder.lv atšķirības no konkurentiem

Biznesa modelis. Galvenā atšķirība ir citādāka platformas uzbūve un līdz ar to – biznesa modelis. Lielākā daļa tirgus spēlētāju sludinājumu sektorā šobrīd paredz maksu par noteikta apjoma informācijas ievietošanu, taču Dalder.lv tā vienmēr būs bez maksas. Platformai ir virkne citu papildus iespēju, kā pelnīt, t.sk. ar papildus funkcionalitātes piedāvāšanu.

Lietotāju atbalsts. Uzņēmums nodrošina portāla apmeklētāju tehnisko atbalstu visos savu sociālo tīklu profilos, atbild uz zvaniem, e-pastiem. Konsultējam, kā pareizi ievietot portālā info un kā labāk pārdot internetā, izmantojot mūsu platformu. Jūs pamanīsiet patīkamu atšķirību no esošā tirgus līdera.

Informācijas kvalitāte. Mūsu uzdevums ir skaidri atbildēt uz sekojošiem jūsu jautājumiem – Kur? Ko? Par cik? Lai to paveiktu, platformā jāpastāv lokalizācijai (sk. zemāk) un atbilstošām sadaļām. Jūs jau gaida desmitiem tūkstošu sadaļu, kā arī mūsu moderatori ir gatavi reaģēt uz lietotāju papildus pieprasījumiem.

Platformas moderatoru uzdevums ir arī pārraudzīt portāla darbību – pārliecināties, ka tiek ievietoti tikai relevanti sludinājumi, kas atbilst portāla noteikumiem; apstiprināt iesniegtos sludinājumus, pārbaudot vai sludinājums ievietots atbilstošā valodā un kategorijā. Lietotāji var reģistrēties ar telefona numura verifikāciju, kas palielina lietotāju un viņu ievietotā satura uzticamību. 

Dalder.lv bezmaksas sludinājumi ir ar uzlabotu struktūru – preces, pakalpojumu galvenās īpašības ir viegli uztveramas. To automātisks tulkojums 3 valodās palīdzēs sasniegt lielāku auditoriju, t.sk. ārzemniekus.

Informācija kā serviss. Platforma dalder.lv prezentē plašas informācijas filtrēšanas iespējas. Katrai precei un pakalpojumam ir savas īpašības. Lai kaut ko varētu salīdzināt, tam ir nepieciešama šķirošana jeb filtrēšana ar atbilstošiem, pārdomātiem filtriem. Ļoti būtiska inovācija ir filtru saglabāšanas iespēja, lai saņemtu paziņojumu, ka ir parādījusies informācija, kas atbilst lietotāja uzstādījumiem. Tas pilnībā maina informācijas piegādes sistēmu – saņemt to pēc pieprasījuma, nevis tērēt laiku tās meklēšanai un monitorēšanai.

Platforma uztur populārāko produktu un pakalpojumu datu bāzi, ietaupot lietotāja laiku veidojot sludinājumu. Nav nepieciešams izklāstīt konkrēta telefona vai automašīnas specifikāciju – atliek norādīt tikai ekstras vai komplektāciju. Plānots, ka lietotāji varēs paši papildināt datu bāzi, līdzīgi kā Wikipedia, lai tā ātrāk attīstās.

Platforma piedāvā personām CV izveidošanas un uzglabāšanas iespējas 3 valodās. Darba sludinājuma izveidei, izmantojot CV datus, ir nepieciešamas tikai sekundes.

Arī nākotnē Dalder.lv piedāvās visdažādākos lietojamības rīkus, kas palīdzēs taupīt laiku un naudu.

Mikro mājas lapa. Maziem un vidējiem uzņēmumu, kas nevar atļauties savas mājaslapas izstrādi un/vai ieguldīt līdzekļus to attīstībā vai nav sapratnes, kā to pareizi darīt, mēs piedāvājam attīstīties internetā kopā ar mums. Izveidojiet pie mums bezmaksas mājaslapu, kas jūsu mērķauditorijai skaidri parādīs, ko piedāvājat vai meklējat. Aizmirstiet par mājaslapu konstruktoriem jebkādā to formā – tie vairs nav nepieciešami.

Lokalizācija – sīks administratīvs dalījums. Nekad Latvijā informācija nav bijusi tīk sīki administratīvi iedalīta – katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam tagad ir savs reklāmas dēlis. Jums ir viegli uzzināt, kas notiek pavisam blakus. Republikas pilsētām pieejams arī pilsētu rajonu dalījums, bet novadiem – pagastu. Turklāt šis nodalījums tiks uzreiz papildināts, kolīdz tiks pieņemts novadu reformas likumprojekts. 

Ievietotās informācijas ilgtspēja. Produkts un pakalpojums, ja vien to paši neizdzēsīsiet, vienmēr paliks vecajā vietā. Līdz ar to jebkādas mārketinga aktivitātes, kas vērstas uz pārdošanas veicināšanu, arī saglabāsies. Šo funkciju īpaši novērtēs tieši mārketinga speciālisti.

Iekšējā sarakste. Lai gan lietotājs redz otra lietotāja kontaktinformāciju, kas ļauj komunicēt arī tieši, pastāv arī iekšējā sarakste jeb čats. Tiešsaistes sarakstē nākotnē būs iespējams saņemt dažādus noderīgus servisus.

Advancēta meklēšana. Portālā izvietots vērienīgs daudzums informācijas, tāpēc būtiska ir tās ātra atrašana, izmantojot meklēšanas lauku. Esat pieraduši pie Google, jo tas sniedz labus meklēšanas rezultātus? Mēs piedāvāsim šo kvalitāti!

Atsauksmes. Platformā piedāvājam apskatīt lietotāju atsauksmes vienam par otru, par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem un profesijām. Tas palīdzēs pieņemt pareizākus lēmumus. Tuvā nākotnē visas atsauksmes kļūs par transakciju atsauksmēm, tātad komentēt varēs tikai pēc darījuma noslēgšanās, līdz ar to stipri palielināsies atsauksmju kvalitāte. Latvijā ar to šobrīd ir problēma.

Nobeidzot, mēs esam pārliecināti, ka mūsu pieeja pilnībā transformēs tirgu. Mūsu uzdevums ir palīdzēt attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem, padarot viņu piedāvājumu redzamu ne tikai reģionāli, bet arī globāli. Reģistrējieties dalder.lv un bez maksas uzsāciet savu interneta biznesu jau šodien!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…