Sākums Huawei Huawei GT2 viedpulkstenis – tavs personīgais treneris, veselības konsultants un pulkstenis vienā ierīcē

Huawei GT2 viedpulkstenis – tavs personīgais treneris, veselības konsultants un pulkstenis vienā ierīcē

5 minūtes lasīšanai
huawei watchGT2

Jaunais Huawei GT2 viedpulkstenis ir inovatīvs, elegants, nēsājams produkts, kas ir radīts, lai palīdzētu mums dzīvot veselīgāk un labāk. Huawei GT2 nodrošina divu nedēļu akumulatora darbības laiku, daudzveidīgas fitnesa programmas, treniņu monitorēšanas funkcijas un ikdienas pakalpojumus, kā Bluetooth zvanu iespēju, mūzikas uzglabāšanas un klausīšanās funkciju, ūdensizturību, kā arī jaunu 3D stikla dizainu.

Fitnesa treneris, kas uzslavēs par panākumiem

GT2 viedpulkstenis piedāvā 15 sporta režīmus – ne tikai populāro skriešanu un velobraukšanu, bet arī tādus režīmus kā eliptisko trenažieri, airēšanas trenažieri, peldēšanu, kalnā kāpšanu un citus.

Tā kā skriešanas režīms ir viens no populārākajiem Huawei GT2 lietotāju vidū, izstrādātāji ir parūpējušies par iebūvētām 13 dažādām skriešanas programmām, ieskaitot iesildīšanās, tauku dedzināšanas programmu, izturības uzlabošanas un kardio vingrinājumu sēriju programmu. Treniņa laikā ir iespēja iegūt informāciju par sirdsdarbības ritma diapazonu, treniņa efektivitāti, soļa garumu un ātrumu, lai palīdzētu pulksteņa lietotājam sekot līdzi savam treniņu progresam un fiziskajai sagatavotībai. Motivējoši tiem, kas ikdienā daudz sporto, varētu būt tas, ka pulkstenis ar iestrādātas balss palīdzību apsveic lietotāju ar uzstādītajiem rekordiem.

Peldēšanas režīmā Huawei viedpulkstenis monitorē attālumu, laiku, patērēto kaloriju daudzumu, ūdens frekvenci, atbilstoša ātruma un citu datu statistiku, lai palīdzētu lietotājiem labāk izzināt paveikto. Turklāt modernizētā Huawei TruSeen 3.5 optiskā sirdsdarbības ātruma funkcija ļauj piedāvāt profesionāliem peldētājiem labākas vadlīnijas peldēšanā, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Kalnā kāpšanas, triatlona vai airēšanas režīmos pulkstenis sekos līdzi lietotāja sirdsdarbībai, sadedzināto kaloriju daudzumam, kā arī mērīs apkārtējos rādītājus, kā augstumu virs jūras līmeņa, kurā atrodas pulkstenis, noieto distanci, stāju peldot un daudzus citus parametrus, kurus pēc tam pulksteņa programma apkopo, lai uzskatāmi atainotu paveikto un lietotāja progresu. GT2 arī ir iestrādāts kompass un gaisa spiediena mērītājs.

Seko savam veselības stāvoklim visas dienas garumā

Ar viedo sirds monitorēšanas palīdzību Huawei GT2 palīdz cilvēkiem ar sirdsdarbības traucējumiem novērst tuvojošos nelaimi, piemēram bradikardijas lēkmes vai sirds mazspēju. Pulkstenis brīdina tā valkātāju, ja sirds ritms ir virs 100s/m vai zem 50s/m ilgāk par 10 min (esot miera stāvoklī), kā arī ar aplikācijas palīdzību apkopo un uzrauga datus reāllaikā.

Huawei GT2 viedpulkstenī arī ir iestrādāta TruSleep ™ 2.0 aplikācija, kas monitorē miega kvalitāti, reāllaika sirdsdarbības ātrumu, elpošanas kvalitāti miegā un analizē apjomīgu datu daudzumu, lai uzlabotu miega kvalitāti.

Viedpulkstenis aprīkots arī ar tehnoloģiju, kas palīdz noteikt un uzmanīt savu stresa līmeni, tas ļauj ātrāk atpazīt stresa cēloņus un novērst tos. Piemēram, Huawei TruRelax™ aplikācijā ir iestrādāti elpošanas vingrinājumi, kurus GT2 atgādinās lietotājam veikt gadījumā, ja tiks konstatētas stresa pazīmes, kas neļautu veiksmīgi izpildīt ikdienas pienākumus.

Jaudīgs un elegants asistents ikdienas darbiem

Ar ienākošo zvanu atbildes funkciju, ziņojumu – SMS, e-pasta, kalendāra un sociālo tīklu paziņojumu apskates iespēju un citu atgādināšanas funkciju palīdzību Huawei GT2 ir padarīts par piemērotu ikdienas sabiedroto. Viedpulkstenis ir arī papildināts ar Bluetooth zvanīšanas funkciju, kas darbojas līdz pat 150m attālumā, un mūzikas atskaņošanas un uzglabāšanas funkciju līdz 500 dziesmām.

Tāpat Huawei GT2 sērijas viedpulksteņi ir aprīkoti ar 1,39 collu AMOLED skārienjūtīgo ekrānu, kā arī jaunu 3D stikla dizainu, kas šo pulksteni padara ne vien par lielisku ikdienas sabiedroto, bet arī skaistu aksesuāru, ko lietot, apmeklējot saviesīgus pasākumus.

Jaudīgs akumulatora darbības laiks

Lai spētu nodrošināt visas iepriekš minētās parametru mērīšanas un izsekošanas funkcijas, ir nepieciešams spēcīgs akumulators un procesors, lai apstrādātu šo informāciju. Tādēļ, izmantojot daudzkodolu mikroshēmu dizainu, Huawei izstrādātā un ražotā Kirin A1 čipkopa palīdz Huawei GT2 viedpulkstenim sasniegt ātru skaitļošanas jaudu, ilgu akumulatora darbības laiku un ātrāku datu apmaiņu ar īpaši zemu enerģijas patēriņu.

Huawei izstrādātās BT5.1 un BLE5.1 Bluetooth sistēmas nodrošina viedpulksteni ar jaudīgāku anti bloķēšanas spēju, kā arī tas ir spējīgs uztvert signālu no telefona no daudz tālāka attāluma, ko nodrošina uzlabotais joslas platums, kas pielāgots Huawei tālruņiem.

Tāpat viedā enerģijas taupīšanas algoritma 2.0 režīms ļauj Huawei GT2 noteikt lietotāja ierīces izmantošanas scenārijus un sasniegtu labāko veiktspēju pie viszemākā jaudas patēriņa, izmantojot saprātīgu jaudas sadali, pamatojoties uz dažādiem scenārijiem, ko iepriekš ir piefiksējis algoritms.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Huawei
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…