28. maijs, 2020

LG uzsāk jauno OLED televizoru tirdzniecību Latvijā

LG OLED GX 1jpg

LG Electronics (LG) Latvijā no šī gada jūnija uzsāks 2020. gada moderno TV modeļu pārdošanu. Pārdošanā nonāks WX, GX un CX televizoru sērijas, kas pārsteigs ikvienu ar to inovatīvo dizainu, labāko attēla kvalitāti, uzlabotām WebOS Smart TV funkcijām. Savukārt Dolby Vision IQ attēls un Dolby Atmos skaņa nodrošinās kinoteātra cienīgu skatīšanās pieredzi.

Jaunākie televizori būs pieejami ar 55 collām līdz 77 collām lieliem ekrāniem un to pamatā ir vairākas svarīgas tehnoloģijas, jo sevišķi jaunais 3. paaudzes α9 AI procesors. Šis modernais procesors izmanto uzlabotu apstrādes jaudu un mākslīgā intelekta padziļinātās mācīšanās algoritmus, lai uzlabotu 4K attēla kvalitāti un nodrošinātu nepārspējamu skatīšanās pieredzi populārākajiem saturu veidiem, tostarp filmām, videospēlēm un sporta pārraidēm.

Jauna televizora skatīšanās pieredze

Pilnīgi jaunā minimālisma Gallery sērija (GX modelis) piešķirs pavisam jaunu nozīmi televizora skatīšanās pieredzei ar ārkārtīgi plānu formu – 65 collu modelis ir tikai 20 milimetrus plāns. Apvienojumā ar iekļauto, īpaši izstrādāto sienas stiprinājumu tas pilnībā saplūst ar sienu, sniedzot vienreizēju izskatu un pārvēršot par mākslas darbu. GX sērijas 65 collu var lepoties ar Best of the Best apbalvojumu Red Dot Award ikgadējā dizaina konkursā.

LG 4K ir unikāls, pateicoties vairāk nekā 8.3 miljoniem pašizgaismojošo pikseļu tehnoloģijai un pilnīgiem melniem toņiem ar Dolby Vision IQ atbalstu un UHD Alliance jauno Filmmaker Mode™. Šie televizori kino skatīšanos apstākļos nodrošina jaunā kvalitātē.

Jaunie LG televizori ir ideāli piemēroti arī sporta faniem, piedāvājot aizraujošu skatīšanās pieredzi, ko nodrošina 120Hz reakcijas laiks, pateicoties jaunajam 3. paaudzes α9 AI procesoram. Savukārt Alert funkcija palīdz lietotājiem sekot līdzi savām iecienītajām komandām un spēļu grafikiem, informējot viņus, tiklīdz komanda gūst punktus. Lietotāji var izraudzīties sev vēlamos sporta veidus – futbolu, basketbolu u.c. –, lai saņemtu automātiskus atjauninājumus, sākoties spēlei, komandai gūstot punktus un noslēdzoties spēlei.

Modernākie televizori videospēlēm

Ar pirmšķirīgu attēla kvalitāti un jaunām videospēļu spēlēšanas funkcijām, šī gada televizori ir ideāli piemēroti pieredzējušiem videospēļu spēlētājiem, sniedzot nevainojamāko videospēļu spēlēšanas pieredzi uz lielā ekrāna. LG ir pirmais televizoru ražotājs, kas piedāvā NVIDIA G-SYNC atbalstu. Tas nodrošina nevainojumu videospēļu spēlēšanas pieredzi bez attēla kropļošanās vai citiem vizuāliem traucējumiem. Ar šobrīd nepārspētu mainīgās atsvaidzes intensitāti (VRR) un ārkārtīgi ātru reakcijas laiku (ALLM). LG OLED televizori tiek uzskatīti par modernākajiem videospēļu spēlēšanai paredzētajiem televizoriem, kādi šobrīd ir pieejami tirgū.

Elegants papildinājums mājoklī

LG OLED jaunais WX modeļu īpaši plānais 4 mm displejs nodrošina papildu eleganci istabai, lai kur izvēlētos novietot televizoru. skaisti iederas interjerā un nodrošina izcilu skatīšanos, lai kāds būtu satura veids. 65 collu WX modelis var lepoties ar 2020. gada iF Design Award apbalvojumu, kas ir vēl viens prominents dizaina apbalvojums.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda