9. augusts, 2021

Lietotne ļauj lietotājiem nopelnīt, iznomājot neizmantotos viedtālruņa resursus

phenom

Tehnoloģijas strauji attīstās, un jo vairāk tās attīstās, jo lētākas tās kļūst. Tas ir iemesls tam, ka mūsdienās vairāk cilvēku izmanto viedtālruņus nekā kontus. Faktiski viens aprēķins saka, ka katram bankas kontam pasaulē ir pieci viedtālruņi. Tas nozīmē, ka liela daļa pasaules iedzīvotāju joprojām ir bezbankas vai nepietiekamas, taču viedtālruņiem ir izdevies sasniegt pat šos reģionus. Ja mēs to aplūkojam blokķēdes tehnoloģijas kontekstā, tas nozīmē, ka pat tie, kuri nevar sasniegt finanšu nozari, izmantojot tradicionālās finanšu iestādes, joprojām var to izdarīt, pievienojoties kriptogrāfijas pasaulei, ko var viegli izdarīt, izmantojot savu tālruni. Vēl labāk, šie cilvēki – kā arī ikviens cits, kam tas varētu interesēt – pat var likt saviem tālruņiem nopelnīt naudu, un lietotājam nekas nav jādara. Tas ir iespējams, pateicoties jaunajam projektam ar nosaukumu Phenom. Kas ir fenomens un ko tas dara? Phenom ir pavisam jauns , kuram ir sava , vienkārši saukta par Phenom lietotni. Tomēr lietotnei ir liels potenciāls mainīt spēli attiecībā uz to, kā mēs izmantojam viedtālruņus. Kā daudzi droši vien zina, lielās nozares, piemēram, mākoņkrātuve, blokķēde un citas, prasa tādus resursus kā apstrādes jauda, ​​ un krātuve. Tieši to var nodrošināt miljardi viedtālruņu no visas pasaules. Lielākajai daļai cilvēku ir vismaz viens vecs tālrunis, ko viņi vairs neizmanto, un pat tie, kuri noteikti neizmanto savu viedtālruni visu diennakti. Tikmēr mūsu tālruņi spēj daudz vairāk nekā vidusmēra cilvēki, un pat tad, kad lietojat tālruni, neizmantojat visu, ko tas var piedāvāt. Tātad, kāpēc gan neiznomāt šos resursus un nepalīdzēt citiem lietotājiem skaitļošanas jaudas un datu apstrādes jomā? Tāpēc projekts sākotnēji tika izveidots, un tas turpina darboties. Tas atstāj daudz laika un neizmantotus viedtālruņu resursus, kas var ievērojami veicināt lielo nozari. Kad lietotne Phenom ir instalēta un iespējota, lietotne vienkārši aizņems viedtālruņu resursus un izmantos tos, lai sniegtu ieguldījumu projekta tīklā. Protams, tajā ir kaut kas arī lietotājiem. Viņi saņem peļņu, palīdzot tīklam, kas ir vēl viens lielisks veids, kā lietotāji bez atlīdzības var nopelnīt atlīdzību. Nav nepieciešams neko ieguldīt vai pakļaut sevi riskiem, kā jūs darāt, tirgojot kriptovalūtas.

Tā vietā viss, kas nepieciešams, ir instalēt lietotni un to iespējot. Visu pārējo veiks . Rakstīšanas laikā Phenom ir vairāk nekā 30 000 lietotāju vairāk nekā 40 dažādās valstīs. Katrs lietotājs var saņemt atlīdzību PNT, izmantot monētu maksājumiem savā ekosistēmā, izmantot to kā ieguldījumu aktīvu un daudz ko citu. Phenom lietotne ir vairāk nekā tikai lietotne, kas izmantos jūsu resursus un apmaiņā sniegs atlīdzību. Tā ir ieeja visā Phenom ekosistēmā, kas bagāta ar veida dažādiem produktiem. Ekosistēma sastāv no Phenom tīkla, Phenom Chain un Phenom Token. Lietotne ir pilnīgi droša lietošanai, un tā izmantos tikai viedtālruņu bezmaksas resursus. Tas nekad neierobežos jūsu tālruņa darbu un neaizņems vairāk resursu, nekā vajadzētu. Visi procesi tiks veikti mākonī, un jūs vienkārši nodrošināsit neizmantotos resursus, lai palīdzētu. Citiem vārdiem sakot, jūs sniedzat to, ko tālrunis var rezervēt jebkurā laikā, un neko vairāk.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Kaspars
Kaspars - 8. septembris, 2021

tas ir tas sūds, ko riepu austris reklamē

Avatar for Juris
Juris - 19. oktobris, 2021

ir ok pasākums… man patīk.
Mārtiņš regulāri iedvesmo un attīsta

Avatar for Kriptomans
Kriptomans - 8. novembris, 2021

vairāk informācijas variet meklēt šeit
https://www.phenom.lv

Avatar for zapaskuautris
zapaskuautris - 24. februāris, 2022

zagļu un kropļu bars. paskatieties viņu stulbības manā tiktok kontā.
https://www.tiktok.com/@zapasku.austris
meklē tikai idiotus…

    Avatar photo
    Jānis Alksnis - 24. februāris, 2022

    vai nu tiešām ir tik skarbi, kā Tu izsakies?

Komentāri ir slēgti