7. maijs, 2020

Ņūtona pasts paziņo par nākotnes plāniem

Newton Mail 1068x564

Jaunie Newton Mail īpašnieki plāno izveidot stabilu biznesu, vienlaikus pievienojot jaunas funkcijas un uzlabojot drošību un privātumu. Un, tā kā viņi zina, ka ir noraizējušies par produkta divām iepriekšējām kļūmēm, viņi pat ir izveidojuši ārkārtas rīcības plānu, lai nodrošinātu, ka Newton Mail ir neatkarīgi no tā, kas notiek.

“Mēs vēlamies Ņūtonam visu samazināt un koncentrēties uz veiksmīga, ienesīga biznesa sākšanu,” raksta Cloud Magic līdzīpašnieks Maitriks Katarija. “Atgriezieties pie pamatiem un koncentrējieties uz klientu laimi.”

Lai to paveiktu, Cloud Magic, nesen iegādātajam Newton Mail mātesuzņēmumam, ir jāsaglabā risinājuma pašreizējais cenu noteikšanas modelis, saka Kataria. Newton Mail maksā 50 dolārus gadā, un daudzi to atklāja par pārmērīgu, kad tas pirmo reizi tika paziņots. Bet kopš tā laika dārgākas maksas e -pasta lietotnes, piemēram, Spark, Boomerang un Polymail, parāda, ka šis modelis var darboties.

Cloud Magic ir divi īpašnieki – Kataria un Justin Mitchell, un viņi plāno lietotnē izveidot klientu atbalstu, atbildot uz galveno sūdzību par iepriekšējiem īpašniekiem. Tikmēr abi ir sasniedzami, izmantojot e -pastu – attiecīgi pa e -pastu [email protected] un [email protected] , un viņi vēlas, lai klienti ar viņiem sazinātos tieši ar funkciju pieprasījumiem un problēmām.

Cloud Magic saka, ka tas ienirs Newton Mail miljonos koda rindu un novērsīs kļūdas. Bet, raugoties nākotnē, tajā teikts, ka trīs līdz sešu mēnešu laikā tā sāks piegādāt jaunas funkcijas, sākot ar galvenajiem pieprasījumiem, piemēram, tumšā režīma atbalstu. Tā arī plāno stiprināt lietotnes privātuma un drošības funkcionalitāti, pārejot uz GDPR atbilstību un integrētu uz PGP balstītu šifrēšanu. Lietotāji, kuri dzēš savus kontus, varēs arī ātrāk iegūt īpašumtiesības uz saviem datiem.

Runājot par ilgtermiņa nākotni, Newton Mail saka, ka gadījumā, ja neizdosies trešo reizi, tā īpašnieki to atvērs un atklās veidu, kā bezgalīgi atbalstīt produktu, izmantojot pašizveidotus serverus. “Šis ir sliktākais scenārijs,” viņi atzīmē. “Ja viss cits neizdodas un kaut kas notiek ar mums vai mūsu biznesu, mēs joprojām vēlētos, lai Ņūtons dzīvotu un sabiedrība pārņemtu vadību.”

Lai mudinātu klientus pieturēties pie Newton Mail, Cloud Magic piedāvā dažus īpašus piedāvājumus. Pašreizējie abonenti bez maksas saņems vēl 3 mēnešus no Ņūtona abonementa. Tie, kas atcēla abonementu un vēlas atgriezties, saņems 20 procentu atlaidi (sazinieties ar [email protected] ). Un tie, kas atsaucas uz draugu, kurš abonē Ņūtonu, saņems vēl 3 mēnešus Ņūtona. (Turklāt tie, kas minēti, saņems 20 procentu atlaidi.)

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Izaks
Izaks - 10. septembris, 2021

promo kods
2VNAMF8X

Komentāri ir slēgti