7. maijs, 2020

Ņūtona pasts paziņo par nākotnes plāniem

Newton Mail 1068x564

Jaunie Newton Mail īpašnieki plāno izveidot stabilu biznesu, vienlaikus pievienojot jaunas funkcijas un uzlabojot drošību un privātumu. Un, tā kā viņi zina, ka ir noraizējušies par produkta divām iepriekšējām kļūmēm, viņi pat ir izveidojuši ārkārtas rīcības plānu, lai nodrošinātu, ka Newton Mail ir nākotne neatkarīgi no tā, kas notiek.

“Mēs vēlamies Ņūtonam visu samazināt un koncentrēties uz veiksmīga, ienesīga biznesa sākšanu,” raksta Magic līdzīpašnieks Maitriks Katarija. “Atgriezieties pie pamatiem un koncentrējieties uz klientu laimi.”

Lai to paveiktu, Magic, nesen iegādātajam Newton Mail mātesuzņēmumam, ir jāsaglabā risinājuma pašreizējais cenu noteikšanas modelis, saka Kataria. Newton Mail maksā 50 ASV dolārus gadā, un daudzi to atklāja par pārmērīgu, kad tas pirmo reizi tika paziņots. Bet kopš tā laika dārgākas maksas e -pasta lietotnes, piemēram, Spark, Boomerang un Polymail, parāda, ka šis modelis var darboties.

Magic ir divi īpašnieki – Kataria un Justin Mitchell, un viņi plāno lietotnē izveidot klientu atbalstu, atbildot uz galveno sūdzību par iepriekšējiem īpašniekiem. Tikmēr abi ir sasniedzami, izmantojot e -pastu – attiecīgi pa e -pastu [email protected] un [email protected] , un viņi vēlas, lai ar viņiem sazinātos tieši ar funkciju pieprasījumiem un problēmām.

Magic saka, ka tas ienirs Newton Mail miljonos koda rindu un novērsīs kļūdas. Bet, raugoties nākotnē, tajā teikts, ka trīs līdz sešu mēnešu laikā tā sāks piegādāt jaunas funkcijas, sākot ar galvenajiem pieprasījumiem, piemēram, tumšā režīma atbalstu. Tā arī plāno stiprināt lietotnes privātuma un drošības funkcionalitāti, pārejot uz GDPR atbilstību un integrētu uz PGP balstītu šifrēšanu. Lietotāji, kuri dzēš savus kontus, varēs arī ātrāk iegūt īpašumtiesības uz saviem datiem.

Runājot par ilgtermiņa nākotni, Newton Mail saka, ka gadījumā, ja neizdosies trešo reizi, tā īpašnieki to atvērs un atklās veidu, kā bezgalīgi atbalstīt produktu, izmantojot pašizveidotus serverus. “Šis ir sliktākais scenārijs,” viņi atzīmē. “Ja viss cits neizdodas un kaut kas notiek ar mums vai mūsu biznesu, mēs joprojām vēlētos, lai Ņūtons dzīvotu un sabiedrība pārņemtu vadību.”

Lai mudinātu klientus pieturēties pie Newton Mail, Magic piedāvā dažus īpašus piedāvājumus. Pašreizējie abonenti bez maksas saņems vēl 3 mēnešus no Ņūtona abonementa. Tie, kas atcēla abonementu un vēlas atgriezties, saņems 20 procentu atlaidi (sazinieties ar [email protected] ). Un tie, kas atsaucas uz draugu, kurš abonē Ņūtonu, saņems vēl 3 mēnešus Ņūtona. (Turklāt tie, kas minēti, saņems 20 procentu atlaidi.)

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Izaks
Izaks - 10. septembris, 2021 Atbildēt

promo kods
2VNAMF8X

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda