Sākums Jaunumi Revolut piedāvā jaunu produktu latviešu noguldītājiem: Elastīgos uzkrājumu kontus

Revolut piedāvā jaunu produktu latviešu noguldītājiem: Elastīgos uzkrājumu kontus

2 minūtes lasīšanai
Revolut homepage January2017

Revolut, globālā finanšu superlietotne ar vairāk nekā 30 miljoniem klientu visā pasaulē, uzsāk jaunu uzkrājumu risinājumu vairākās valūtās: Elastīgie konti ir gudrs veids, kā klientiem maksimāli izmantot savus uzkrājumus laikā, kad dzīves dārdzība pieaug. Jaunais Revolut produkts esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvā pilnīgu elastību ar gada procentu likmēm līdz pat 3.4% no turētajiem EUR, iespēju jebkurā laikā papildināt un izņemt līdzekļus, kā arī ar katru dienu izmaksātiem procentiem.

Elastīgie konti iegulda naudu naudas tirgus fondos — zema svārstīguma, ļoti diversificētos fondos, kas ir konkurētspējīga alternatīva tiem klientiem, kuri meklē stabilu peļņu vai vēlas pasargāt savu naudu no inflācijas ar zemāku sagaidāmo risku salīdzinājumā ar alternatīviem ieguldījumiem. Līdz šim šie fondi galvenokārt bija pieejami institucionālajiem ieguldītājiem, un tos parasti izmantoja lielas korporācijas un bankas, lai glabātu savu naudu. Revolut piedāvā Elastīgos kontus sadarbībā ar Fidelity International, kas ir vadošais pasaules fondu pārvaldītājs.

Pieskaroties sadaļai Uzkrājumi Revolut pārvaldības centrā, klienti varēs pārvietot naudu, ko viņi vēlas ieguldīt, uz “elastīgo kontu” un nopelnīt procentus vienas nakts laikā. Klienti var veikt naudas iemaksu savos elastīgajos kontos, izvēloties vienu no trim valūtām — EUR, GBP un USD, un vienlaikus turēt vairākus elastīgos kontus. Procentu likmes atšķiras atkarībā no valūtas: esošie klienti saņems līdz 3.4% par EUR noguldījumiem, 4.8% par GBP un 5.2% par USD noguldījumiem atkarībā no plāna. Jaunie Revolut klienti saņems īpašu likmi 3.4% apmērā par EUR noguldījumiem. Procenti tiek maksāti katru dienu, un klientiem ir iespēja jebkurā laikā papildināt un izņemt līdzekļus.

Rolandas Juteika, Revolut Securities Europe vadītājs: “Ņemot vērā dzīves dārdzības pieaugumu, mēs priecājamies, ka varam palīdzēt mūsu klientiem atlikt vairāk naudas, lai ietaupītu, ko vien viņi var. Esam gandarīti, ka varam piedāvāt produktu, kas palīdzēs cilvēkiem gūt maksimālu labumu no saviem uzkrājumiem ar pārliecību, ka viņi varēs jebkurā laikā izņemt savus uzkrājumus. Un vēl vairāk — mēs priecājamies, ka esam nodrošinājuši ikvienam klientam pakalpojumus, kas vēl nesen nebija viegli pieejami privātajiem mazumtirdzniecības klientiem.”

Pamatojoties uz atbilstības kritērijiem, Fidelity var ieturēt ar nodokļiem apliktos klienta procentus, lai ievērotu normatīvo aktu prasības.

Lai atvērtu elastīgo kontu, klientiem ir jāveic sekojošās darbības:

  • Revolut lietotnē jānospiež uz sadaļas Uzkrājumi
  • Jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem un jāreģistrējas Elastīgajam kontam, piesakoties Revolut Securities Europe UAB struktūrvienībā, ko licencējusi un regulē Lietuvas Banka.
  • Jānoklikšķina uz Izveidot elastīgo kontu
  • Jāizvēlas valūta
  • Jāizlemj, cik daudz naudas ieguldīt
Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…