Sākums Jaunumi Virši uzsāk elektrības tirdzniecību mājsaimniecībām

Virši uzsāk elektrības tirdzniecību mājsaimniecībām

3 minūtes lasīšanai
virsi majas elektriba

Paplašinot un dažādojot iedzīvotājiem pieejamos risinājumus elektrības iegādei, energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A (turpmāk – “Virši”) iepazīstina ar savu elektrības piedāvājumu mājsaimniecībām. Tā pamatā ir konkurētspējīgas cenas un īpaši piedāvājumi degvielas un preču iegādei “Virši” tīklā.

“Uzņēmuma stratēģiskajā ilgtermiņa darbības plānā būtisku lomu paredzam enerģētikas segmenta attīstībai. Esam droši, ka šim biznesa virzienam piemīt augsts potenciāls pilnvērtīgi papildināt mūsu jau veiksmīgi darbojošos degvielas un veikala preču tirdzniecības segmentus. Kopš 2021. gada piedāvājam iespēju iegādāties elektroenerģiju juridisko klientu segmentam, savukārt šodien ar lielu gandarījumu varam dalīties ziņā, ka esam gatavi piedāvāt elektrības iegādes iespēju savam mājoklim arī ikvienam Latvijas iedzīvotajam. Kā nākamo soli enerģētikas segmenta attīstībā redzam dabasgāzes produkta tirdzniecību, kuru plānojam uzsākt 2024. gada laikā,” saka Jānis Vība, “Virši” valdes priekšsēdētājs.

“Virši” kā jauns spēlētājs ienāk elektroenerģijas tirgus mājsaimniecību segmentā ar spēcīgu zīmolu un pieredzējušu komandu, nodrošinot elektroenerģijas patērētājiem konkurētspējīgu piedāvājumu un elastīgus sadarbības nosacījumus. Klientiem ir iespēju izvēlēties jau mājsaimniecībām ierastos fiksētas cenas vai dinamiskā produkta līgumus, kā arī kādu no Viršu piedāvātajiem komplektiem – elektroenerģijas iegādi savienojot ar izdevīgākām degvielas un veikala piedāvājuma cenām. Sākuma komplekts ir domāts tiem, kas vēlas apvienot elektroenerģijas iegādi ar izdevīgākiem pirkumiem, taču nobraukto kilometru skaits ir neliels, savukārt ikdienas braucējiem piemērotākais būs Varenais komplekts.

“Pirmos gadus pēc regulēto cenu likvidēšanas 2015. gadā Latvijas mājsaimniecību aktivitāte, izvēloties elektroenerģijas tirgotāju, bija zema, taču pēdējo 24 mēnešu laikā iepriekš nepieredzētās tirgus cenas ir likušas piemērotākā tirgotāja izvēlei pievērsties teju ikvienam iedzīvotājam. Reaģējot uz augošo mājsaimniecību aktivitāti un informētību par tirgus norisēm, esam sagatavojuši pārdomātu piedāvājumu un ērtu līguma slēgšanas procesu, lai apmierinātu pieprasījumu gan pēc konkurētspējīgām elektroenerģijas cenām, gan arī saistītajiem papildus pakalpojumiem, kurus varam nodrošināt savā degvielas uzpildes staciju tīklā,” saka Jānis Bethers, “Virši” enerģētikas segmenta vadītājs.

Katram produktam ir savas priekšrocības, ar kurām ērti un pārskatāmi ir iespējams iepazīties www.virsi.lv/elektriba mājaslapā. Turpat nodrošināta iespēja tiešsaistē pieteikties izvēlētajam produktam, savukārt neskaidrību gadījumā uz jautājumiem telefoniski 80 700 070 vai uz e-pastu [email protected] atbildēs “Virši” speciālists.

Likums paredz, ka elektroenerģijas tirgotāja maiņu iespējams veikt vienreiz mēnesī līdz mēneša 15. datumam, lai no nākamā mēneša 1. datuma saņemtu elektroenerģiju no jaunā tirgotāja.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…