Sākums Jaunumi Zabbix uzsāk sadarbību ar pasaules lielāko hakeru platformu HackerOne

Zabbix uzsāk sadarbību ar pasaules lielāko hakeru platformu HackerOne

1 minūtes lasīšanai
zabbix

Latvijas atvērtā pirmkoda programmatūras uzņēmums SIA “Zabbix” kļuvis par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas uzsācis sadarbību ar HackerOne – pasaules populārāko godprātīgo hakeru platformu, lai atklātu potenciālas drošības ievainojamības produktā. Šobrīd HackerOne platformā publiski pieejama Zabbix drošības kļūdu ziņošanas programma, kur par katru iesniegto un atrisināto ievainojamību iespējams saņemt finansiālu atlīdzību.

Zabbix ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kas ir paredzēta IT infrastruktūras resursu veiktspējas un pieejamības uzraudzībai un izsekošanai. Programmatūru plaši pielieto visā pasaulē un Latvijā dažādās nozarēs – finanšu un bankas, mazumtirdzniecības, izglītības, valsts un pašvaldību, kā arī organizāciju IT infrastruktūras monitorēšanai.

Angliski kļūdu ziņošanas programmu HackerOne dēvē par “bug bounty” jeb kļūdu meklēšanas un atlīdzības saņemšanas programmu. Tā aicina godprātīgos hakerus meklēt kļūdas Zabbix programmatūrā. Šajā platformā par ziņotu un izvērtētu kļūdu var saņemt atlīdzību līdz pat 3000 ASV dolāriem. Vairāk informācijas par programmu var atrast šeit: https://hackerone.com/zabbix

“Mēs lepojamies, ka  Zabbix produkta augstā kvalitāte un drošība vienmēr ir bijusi mūsu lielākā prioritāte. Sadarbība ar HackerOne ir mūsu nākamais solis iesaistīt plašāku drošības līderu un godprātīgo hakeru sabiedrību, lai reaģētu uz potenciāliem drošības jautājumiem daudz proaktīvāk,” par sadarbību ar HackerOne saka SIA “Zabbix” izveidotājs un valdes loceklis Aleksejs Vladiševs.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…