Sākums Jaunumi 1. martā Liepājā norisināsies IT Waffle Meetup pasākums

1. martā Liepājā norisināsies IT Waffle Meetup pasākums

2 minūtes lasīšanai
it waffle meetup

Jau 1. martā, plkst. 18.00 uzņēmēji un visi, kuriem interesē tehnoloģijas, aicināti apmeklēt par tradīciju kļuvušo informācijas tehnoloģiju (IT) profesionāļu tīklošanās pasākumu “IT Waffle Meetup”, kas notiks jau 23. reizi. Šoreiz būs iespēja uzzināt par to, kā uzsākt karjeru kā infrastruktūras inženierim (DevOps) pēc 40 un kā sievietei veiksmīgi būvēt karjeru šajā jomā. Pasākuma dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar vēl nebijušu iespēju iegūt finansējumu līdz pat 100 tūkstošiem procesu digitalizācijai lieliem un maziem uzņēmumiem.

1. martā, plkst. 18.00, LIAA Liepājas Biznesa inkubatora telpās Dārza ielā 4/8 ikviens IT jomas pārstāvis, entuziasts un interesents aicināts uz tradicionālo IT profesionāļu tīklošanās pasākumu “IT Waffle Meetup”. Pasākuma neatņemams elements ir svaigi ceptas vafeles un iespēja savējo vidū dalīties pieredzē, pārrunāt aktuālo un iegūt vērtīgu informāciju.

Apmeklētāji varēs uzzināt kā Accenture Baltics palīdz uzsākt karjeru IT jomā, kļūt par DevOps inženieri un kā to visu apvienot ar ģimeni un mācībām. Ieskatīsimies tajā, kā tapa lietotne “3D kultūrēkas”. Izstrādātāji padalīsies ar niansēm un to, kā projekts tika realizēts.

Tāpat būs iespēja uzzināt par jaunu atbalsta programmu, kas ļaus uzņēmumiem iegūt finansējumu procesu digitalizēšanai. 22. februārī tika atklātas Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai – komersanti varēs vērsties pie viena no Eiropas digitālās inovācijas centriem (EDIC) – Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera vai Latvijas Digitālā akseleratora, saņemt konsultācijas, veikt sākotnējo digitālā brieduma testu, un tālāk arī saņemt digitālās attīstības ceļa karti un pieteikties valsts atbalstam – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vaučeriem vai Altum aizdevumiem ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.  Liepājas pusē viens no informācijas saņemšanas punktiem būs Digitālo inovāciju parks, tādēļ organizācijas pārstāvji pasākumā 1. martā informēs par pieejamo un arī tuvākajā nākotnē plānoto atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijas veicināšanai, kā arī iepazīstināsim ar atbalsta programmu būtību un atbalsta saņemšana procesu.

Pasākuma programma:

  • 18.00 Agate Ambulte – EDIH finansējums biznesa procesu digitalizācijai;
  • 18.20 Anda Caune – DevOps inženiere, Accenture Baltics;
  • 18.50 IT jaunumi un iepazīšanās;
  • 19.20 Jānis Jaunsleinis, Kaspars Lēvalds, Nils Kuncītis – papildinātās realitātes lietotnes “3D kultūrēkas” izstrādes aizkulises.

Pasākuma noslēgumā, kā ierasts – sarunas un tīklošanās. Vietu skaits ierobežots, tāpēc reģistrējies šeit: https://ej.uz/itmeetup23. Pasākums, tāpat kā vafeles un dzērieni – BEZ MAKSAS!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…