4. septembris, 2017

BITE investē 100 000 eiro jauna klientu apkalpošanas centra izveidē Rīgā

Turpinot attīstīt inovatīvo klientu apkalpošanas centru konceptu, kura mērķis ir nodrošināt esošajiem un potenciālajiem uzņēmuma klientiem aizraujošu iepirkšanās un mobilo tehnoloģiju lietošanas pieredzi, mobilo sakaru operators BITE investējis 100 000 eiro jauna salona izveidē Rīgā. Līdz ar iespēju izmēģināt un iegādāties jaunākās tehnoloģijas, tajā tiks nodrošinātas arī tehnoloģiju eksperta konsultācijas un organizēti semināri par aktuālajiem ar mobilo ierīču lietošanu saistītajiem jautājumiem.

Jaunais BITES klientu apkalpošanas centrs atrodas tirdzniecības parka “Alfa” P gaitenī. Platības ziņā tas ir četras reizes lielāks par otru BITES klientu apkalpošanas centru, kas durvis apmeklētājiem vēra pirms sešiem gadiem un atrodas lielveikala B gaitenī. Proti, tā platība ir 106 kvadrātmetri. Arī piedāvājums ir ievērojami plašāks – aptuveni 100 dažādu veidu ierīces un vairāki tūkstoši aksesuāru. Īpaši plašs ir oriģinālo “iPhone” un “Samsung” maciņu un vāciņu klāsts, kā arī tā dēvēto “smart” aksesuāru – viedpulksteņu, Bluetooth tumbiņu, austiņu utt. – piedāvājums, jo tos “Alfas” apmeklētāji iecienījuši visvairāk.

“BITES klientu apkalpošanas centrs tirdzniecības centrā “Alfa” veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus. Tomēr tā apmeklētāju plūsma ikdienā ievērojami pārsniedz telpu kapacitāti, tāpēc klientiem nereti nākas stāvēt rindā, lai iegādātos kārotās preces un pakalpojumus vai saņemtu nepieciešamās konsultācijas. Rūpējoties par viņu ērtībām, esam izveidojuši šajā lielveikalā jaunu klientu apkalpošanas centru, kas ir daudz plašāks un mūsdienīgāks. Gan esošais, gan jaunais klientu apkalpošanas centrs darbosies paralēli, kas mums ļaus nodrošināt esošajiem un potenciālajiem klientiem aizraujošu mobilo tehnoloģiju lietošanas pieredzi un vēl individuālāku klientu apkalpošanu, vienlaikus palielinot kopējo apmeklētāju plūsmu,” norāda BITES Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča.

Līdzīgi kā “BITES Jauno tehnoloģiju parkā”, kas nule kā atklāts tirdzniecības centra “Riga Plaza” telpās, arī jaunajā klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības parkā “Alfa” ikviens interesents varēs ne vien iepazīt, izmēģināt un iegādāties dažādas viedierīces, bet arī saņemt kvalitatīvas BITES tehnoloģiju eksperta konsultācijas, tostarp ieteikumus piemērotāko ierīču izvēlei, praktiskus padomus ierīču un mobilo aplikāciju efektīvai lietošanai u.tml. Tāpat tiks nodrošināta iespēja apmeklēt seminārus par aktuālajām tendencēm tehnoloģiju jomā, piemēram, par efektīvākajiem mobilajiem risinājumiem māju drošībai, neparastām, taču praktiski noderīgām viedierīcēm makšķerēšanai, dārzkopībai un citiem hobijiem.

Atzīmējot jaunā klientu apkalpošanas centra atklāšanu, BITE apmeklētājiem ir sagatavojusi īpašus pārsteigumus. No 31.augusta līdz 2.septembrim šī salona apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt virtuālās realitātes priekšrocības ar “HTC Vive” virtuālo briļļu palīdzību, piemēram, izbaudīt braucienu slavenajos amerikāņu kalniņos. Tāpat ikviens interesents varēs piedalīties loterijā un laimēt dažādas no BITES plašā ierīču un aksesuāru klāsta, kā arī līdz 7.septembrim iegādāties telefonu maciņus ar 50% atlaidi.

Abos BITES klientu apkalpošanas centros tirdzniecības parkā “Alfa” apmeklētāji ir gaidīti katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Līdz šim atbilstoši jaunajam konceptam, kas tika ieviests 2016.gada rudenī, iekārtoti jau 24 BITES klientu apkalpošanas centri, investējot vairāk nekā 1.7 miljonus eiro. Līdz šā gada beigām uzņēmuma klientu apkalpošanas centru tīkla attīstīšanā plānots ieguldīt vēl aptuveni 400 000 eiro.

Kopumā šobrīd Latvijā darbojas 40 BITES klientu apkalpošanas centri, no kuriem 16 atrodas Rīgā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda