4. septembris, 2017

IFA 2017 ietvaros ''Sony'' iepazīstina ar inovācijām

Audio & TV/Smart Home
atklāj jaunākos sHi-Res bezvadu trokšņu slāpējošo stereo austiņu modeļus, ejot pa pēdām MDR-1000X, kas ar lielisku atsaucību tika izziņots 2016. gada IFA. Izveidoti trīs dažādi austiņu modeļu tipi: ‘galvas apsēja’ stila WH-1000XM2, ‘apkakles’ stila WI-1000X un pilnībā bezvadu WF-1000X. Katrs no šiem trim 1000X sērijas modeļiem ir aprīkots ar trokšņu slāpēšanas sistēmu, kas ir vadošā Bluetooth® austiņu segmentā8. Tās ir aprīkotas arī ar pasaulē pirmo9 adaptīvo skaņas kontroli, kas atpazīst lietotāja darbības un automātiski pārslēdz trokšņu slāpēšanas funkciju saskaņā ar lietošanas situāciju. Patērētāji varēs izvēlēties vienu no trim lietošanas režīmiem – pārvarot vajadzību austiņas nepārtraukti izņemt, lai pielāgotu skaļumu. Tas ļauj lietotājiem pilnībā iegremdēties augstas kvalitātes audio baudījumā. Izstādē būs apskatāmas arī jaunās h.ear austiņas – tās piedāvā plašu krāsu paleti, kurā katrs varēs atrast savam stilam piemērotāko izvēli. Krāsas pieskaņojamas arī Sony jaunākajiem XperiaTM un WalkmanⓇ produktiem, tādējādi ļaujot ikvienam pašrocīgi izveidot pievilcīgas krāsu kombinācijas.
paziņoja arī par sava jaunā 77 collu 4K OLED BRAVIAⓇ A1 sērijas televizora parādīšanos Eiropas tirgū. Pateicoties Sony unikālajam 4K HDR procesoram X1TMExtreme, kā arī Acoustic SurfaceTM tehnoloģijai, kas vibrē displeju un ļauj skaņu izvadīt tieši no TV ekrāna, televizors nodrošina izcilu vizuālo un skaņas baudījumu.
demonstrēs arī 4K HDR sērijas paplašināšanos ar X1 Extreme aprīkoto 4K LCD BRAVIA XE94 / XE93 modeli kopā ar PlayStation4 Pro (PS4Pro) un citiem 4K HDR produktiem. Ar Sony UBP-X800 Ultra HD Blu-ray ™ atskaņotāju un HT-ST5000 skaļruni, klātesošie varēs izbaudīt reālistisko un iespaidīgo 4K HDR attēla un skaņas kvalitāti, kā arī jaunāko Dolby Atmos audio sniegumu.
Izstādē tiks izrādīts arī LF-S50G, Sony pirmais bezvadu skaļrunis ar iebūvētu palīgu, kas paredzēts ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Francijas un citiem tirgiem. Tas ļaus lietotājiem baudīt augstas kvalitātes mūziku 360 grādu diapozonā – no jebkura istabas stūra. Funkcija “žestu kontrole” ļauj regulēt skaļumu vai pārslēgt dziesmu, nepieskaroties skaļrunim. Ar JIS saderīgais IPX310 ir ūdens drošs – piemērots lietošanai arī virtuvē un vannasistabā. LF-S50G izceļ labākās Sony īpašības – audio kvalitāti apvienojumā ar ērtu lietošanu. Turklāt līdz gada beigām11 BRAVIA modeļi12 tiks atjaunināti arī ar iebūvēto palīgu. Tas nozīmē, ka sākt atskaņot audio vai video, sekot līdzi jaunākajām ziņām un pat kontrolēt audio ierīces, gaismas un citas Wi-Fi savienotas IoT ierīces13, kas darbojas kopā ar palīgu, būs tik vien vienkārši kā pateikt to savai LF-S50G vai BRAVIA tālvadības pultij.
Izstāžu zālē būs apskatāmas arī viedās mājas (smart home) iespēju demonstrācijas, kas galvenokārt uzsvērs Sony augstas kvalitātes, savstarpēji savienoto audio un video produktu klāstu. Apmeklētāji tiks iepazīstināti ar dažādiem veidiem kā izmantot LF-S50G, BRAVIA un citus Sony produktus kopā ar saderīgām ierīcēm no citiem zīmoliem. Apskatei būs pieejami vairāki potenciālie lietošanas piemēri, tostarp multi-istabu mūzikas atskaņošana dzīvojamā istabā un virtuvē, kā arī recepšu un restorānu informācijas meklēšana un demonstrēšana, izmantojot BRAVIA.
 
 
XperiaTM viedtālruņi
Sony Mobile Communications paziņo par trim jauniem viedtālruņiem: Xperia XZ1 un Xperia XZ1 Compact tā vadošajā diapazonā un Xperia XA1 Plus vidējā diapazonā. Visi modeļi būs pieejami visā pasaulē no 2017. gada rudens14.
Xperia XZ1 ietver virkni premium funkciju izmantojot Sony progresīvās tehnoloģijas, tostarp jaunāko Motion Eye ™ kameru sistēmu, HDR 5.2 Full HD displeju un Hi-Res augstas kvalitātes Audio.
Jauna un inovatīva funkcija ir Creator, Sony Mobile unikālais iekšējais risinājums ātrai un ērtai 3D objektu skenēšanai. Ar 3D Creator ir daudz rotaļīgu iespēju, piemēram, izveidot avataru, kas paredzēts kameras AR efektu opcijām, iestatīt dzīvo fonu, koplietot to sociālajos medijos ar draugiem kā 3D uzlīmi vai izveidot piemiņas lietiņu, izmantojot 3D printeri.
Xperia XZ1 Compact kompaktajā formā ietilpst 4,6 collu displejs un izcilas funkcijas, tostarp Motion Eye kamera, Hi-Res Audio, novatoriskais Creator un papildus jauna super platleņķa priekšējā kamera, kas paplašina skata laukumu līdz 120 grādiem.
Gan Xperia XZ1, gan Xperia XZ1 Compact darbina jaunākā Qualcomm Snapdragon 835 mobilā platforma, zibenīgam interneta savienojumam15 un ātrai un efektīvai veiktspējai.
Jaunajā Xperia XA1 Plus ir 23MP aizmugures kamera, 5,5 collu Full HD displejs un iespaidīga skaņas kvalitāte. Turklāt, pateicoties lielajai 3430mAh jaudai, jūs varat būt pārliecināts, ka akumulators izturēs visu dienu.
 
 
4K mājas kinozāles projektori
Sony paplašinās savu 4K HDR mājas kinoteātra projektoru klāstu, laižot klajā trīs jaunus modeļus, kas ietvers Sony unikālos 4K SXRD paneļus16. Kompaktā dizaina17 VPL-VW760ES aprīkots ar iebūvētu lāzera gaismas avotu un reproducē augstas precizitātes, spilgta kontrasta attēlus, kas lietotājiem ļauj baudīt nepārspējamu 4K HDR attēla kvalitāti, kuru neietekmēr ne tumšākās, ne spilgtākās telpas.
Tāpat tiks atadīts VPL-VW360ES ar regulējamu attēla kvalitātes funkciju, kas piemērota dažāda veida materiālu straumēšanai, un augstas veiktspējas modeli VPL-VW260ES, kas ļauj lietotājiem baudīt iespaidīgu un autentisku 4K HDR attēlu kvalitāti.
 
Seed acceleration program
Sony ieviesīs vairākus produktus un pakalpojumus, kas iegūti no tās Seed acceleration program (SAP), piemēram, toioTM rotaļu platformas un Nimway viedo biroju risinājumus – pirmo uzņēmumu, kas tiks ieviests no SAP Europe18. Nimway izmanto Sony unikālo iekštelpu pozicionēšanas tehnoloģiju un ļauj lietotājiem ar iepriekš reģistrētiem Bluetooth viedtelefoniem ātri redzēt nākamās sapulces atrašanās vietu, vienkārši tuvojoties displejam, kas atrodas sapulču telpas grīdā. Izmantojot viedtālruņa lietojumprogrammu, lietotāji var redzēt arī sapulču telpu pieejamību un viņu kolēģu atrašanās vietu. Turpmāk šis pakalpojums, kas paaugstina operatīvo efektivitāti un darbinieku produktivitāti, tiks paplašināts visā Eiropā.
* 18: SAP Europe ir Seed acceleration program programma, kas tika izveidota 2014. gada aprīlī, lai paātrinātu daudzsološas jaunas uzņēmējdarbības idejas, ko Sony darbinieki ierosināja pilnvērtīgiem uzņēmumiem. SAP Europe sākās 2016. gada aprīlī, un tā galvenā mītne atrodas Lundā, Zviedrijā. Divas pieteikumi tika prezentēti 2017. gada augusta beigās.
 
Spēļu un tīkla pakalpojumi
Sony PlayStation²VR (PS VR), virtuālās realitātes sistēma nodrošina pilnīgi jaunu PlayStationⓇro4 pieredzi. Apmeklētāji varēs baudīt virkni VR satura, tostarp spēli Farpoint, kurā spēlētāji var izmantot ieroča tipa kontrolieri PS VR Aim Controller, lai cīnītos ar citplanētiešu pasaulē sastopamām, naidīgām dzīvības formām un atgrieztos mājās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda