Sākums Sakaru pakalpojumi Eiropā, tostarp Latvijā, raidīs astoņus Ukrainas televīzijas kanālus

Eiropā, tostarp Latvijā, raidīs astoņus Ukrainas televīzijas kanālus

1 minūtes lasīšanai

Satelītu operators , kura viens no teleportiem darbojas Rīgā, nodrošinot satelītu komunikāciju starp translāciju pakalpojumu sniedzējiem un satelītu floti ar vairāk kā 50 orbitāliem satelītiem, paziņo, ka Eiropā, tostarp Baltijas valstīs tiks raidīti papildus seši Ukrainas kanāli.

SES šodien paziņoja, ka ir parakstījis vairāku gadu sadarbības līgumu ar Inter Media Group, Ukrainas lielāko mēdiju grupu, par papildus TV kanālu pārraidīšanu: Inter+, K1, K2, Enter-film, Mega, ZOOM un Pixel TV kanāliem, izmantojot Astra 4A satelītu 5 grādus uz austrumiem.

2015_10_foto11

2015. gada beigās SES satelītu flote pārraidīja 7,268 kanālus, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu iepriekš. SES izaugsme ir vērtēja a kā ievērojama salīdzinot ar 2% izaugsmi pārējiem satelītsakaru industrijas nozarē kopumā. Šī ievērojamā izaugsme tika sasniegta pateicoties SES nepārtrauktajai globalizācijai uzņēmējdarbībā un izaugsmei jaunattīstības tirgos, tajā skaitā Centrālajā un Austrumeiropas reģionā.

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam pagarināt savas partnerattiecības ar lielāko mēdiju grupu Ukrainā,” sacīja Norbert Hölzle, Commercial Europe SES vecākais viceprezidents. “Šīs partnerattiecības pierāda Inter Media Group uzticību mūsu spējai sniegt labākās kvalitātes translācijas pakalpojumu un apstiprina SES vadošo pozīciju reģionā.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi

One Comment

  1. Avatar for Hackey

    Hackey

    5. februāris, 2016 at 22:39

    Pie mums daudz ukraiņu – vairāk kā letiņu? ja jau mums ir tikai 6 kaut cik jēdzīgi kanāli 😀

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…