29. septembris, 2017

”Huawei” pakāpjas uz 70. vietu ”Interbrand” labāko globālo zīmolu topā

Pasaules vadošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums zīmolu konsultāciju uzņēmuma Interbrand labāko globālo zīmolu topā šogad ir ierindojies 70. vietā, pakāpojoties divas vietas augstāk nekā 2016. gadā. Zīmola vērtība ir pieaugusi par 14% salīdzinājumā ar pērno gadu, sasniedzot aptuveni 6,7 miljardus dolāru.

Šis ir trešais gads pēc kārtas, kad ir pakāpies Interbrand zīmolu topā, kopš 2014. gada, kad Huawei kļuva par pirmo Ķīnas iekšzemes zīmolu, kas ir ierindojies šajā topā.

Interbrand zīmolu topā arī šogad turpina dominēt tehnoloģiju uzņēmumi, ierindojoties TOP 100. Huawei, kā tehnoloģiju zīmolam, ir īpaši svarīga nemitīga attīstība, kā arī izpētes veikšana nozarē, tāpēc ierindošanās Interbrand labāko globālo zīmolu topā ir pierādījums uzņēmuma nozīmei tehnoloģiju pasaulē un pieaugošajai globālajai ietekmei.

Pēc Interbrand datiem, ir viens no globālo digitālo transformāciju veicinošiem uzņēmumiem, kas veido labāk savienotu pasauli. Šīs uzņēmuma darbības ir veicinājušas zīmola vērtības pieaugumu par 14% un iezīmē starptautiskā uzņēmuma stabilitāti.

zīmola vērtība arvien turpina pieaugt, kas saistāms ar zīmola produktu stabilo veiktspējas kāpumu, kā arī sasniegumiem plaša patēriņa elektronikas tirgū. 2017. gada pirmajā pusē pieprasījums pēc Huawei viedtālruņiem pieauga līdz pat 70 miljoniem un salīdzinājumā ar pērnā gada rādītājiem tas ir palielinājies par 20,6 %, apsteidzot nozares vidējos rādītājus. Līdz ar Huawei jauno flagmaņu – un Mate – viedtālruņu ienākšanu tirgū, uzņēmums ir nostiprinājis savas pozīcijas arī segmenta viedtālruņu tirgū.

Pēc Starptautiskās Datu korporācijas (International Data Corporation) datiem, ir atzīts par lielāko ražotāju Ķīnā un trešo lielāko ražotāju pasaulē, pateicoties augošā pieprasījuma pēc Huawei viedtālruņiem. Huawei tirgus daļa ir palielinājusies līdz 11,3%, kas ir par 1,5% vairāk nekā pērn.

Zīmols ir iekļauts pasaules visievērojamāko zīmolu sarakstos. Pēdējā „Fortune 500” topā, Huawei pirmo reizi tika ierindots starp TOP 100 uzņēmumiem, pakāpjoties no 129. uz 83. vietu. Uzņēmums 2017. gadā tika ierindots arī Forbes vērtīgāko zīmolu sarakstā un bija vienīgā Ķīnas kompānija šajā topā.

Zīmolu konsultāciju uzņēmums Interbrand ir dibināts 1974. gadā un ir lielākais zīmolu konsultāciju uzņēmums pasaulē. Uzņēmuma sastādītais labāko globālo zīmolu tops ir augstu novērtēts visā pasaulē un bieži tiek izmantots kā zīmola vērtības globālais rādītājs.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda