Sākums Internets Lai saņemtu naudu no ”YouTube”, turpmāk būs nepieciešami vismaz 10 tūkstoši kanāla skatījumu

Lai saņemtu naudu no ”YouTube”, turpmāk būs nepieciešami vismaz 10 tūkstoši kanāla skatījumu

2 minūtes lasīšanai

Pasaulē vadošais atskaņošanas serviss atjauninājis lietošanas noteikumus. Tie paredz, ka turpmāk, lai saviem videoklipiem pievienotu reklāmas, būs nepieciešami vismaz 10 tūkstoši kanāla skatījumu.

Šonedēļ YouTube pievienoja tiešraižu servisu. Tas gan pieejams tikai YouTube lietotājiem dažās pilsētās – Ņujorkā, Losandželosā, Sanfrancisko, Čikāgā un Filadelfijā. Tas nozīmē, ka YouTube var iegādāties mēneša abonementu 30 eiro apmērā un skatīties lielākos televīzijas kanālus (BS, Fox, NBC, ABC, ESPN, FX, CW un daudzus citus) aplikācijā YouTube TV.

Šodien tika ieviestas nelielas korekcijas lietošanas noteikumos. Tie paredz, ka 10 tūkstoši kanāla skatījumu būs minimālā prasība, lai varētu videoklipiem pievienot reklāmas, kas savukārt atkarībā no skatījumu daudzuma ienes naudu video autoriem.

YouTube vēlas uzlabot drošību un satura kvalitāti, tādēļ uzskata, ka 10 kanāla skatījumi spēj būt pierādījums, ka ievietotais materiāls ir tiešām kvalitatīvs. Nav noteikts konkrēts kanāla abonentu skaits, lai lietotājs varētu pieteikties YouTube partneru programmai. Nosacījumi ir pieejami ŠEIT, un, ja tie tiek izpildīti, tad ikviens entuziasts var kļūt par partneri un mēģināt pelnīt papildu naudu.

 

Resursi: https://www.engadget.com

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…