31. marts, 2017

LMT atceļ viesabonēšanu internetam Eiropā

No 1. aprīļa atceļ viesabonēšanu internetam Eiropā (EEZ*). Tagad LMT klienti var turpināt savus ikdienā ierastos interneta lietošanas paradumus un justies kā mājās, arī ceļojot Eiropā.

“Jau kādu brīdi klienti ar BRĪVĪBU neskaita sarunu minūtes ne Latvijā, ne citviet Eiropā. Tagad ir pienācis jauna mēroga interneta neatkarībai. Latvijas iedzīvotāju mobilā interneta patēriņš ir straujāk augošais pasaulē. Ņemot vērā šo tendenci un jaunās Eiropas vienotā digitālā tirgus sniegtās iespējas, tagad nodrošinām vēl plašākas interneta iespējas arī Eiropā,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

maina Internets telefonā pakalpojuma struktūru un būtiski paaugstina pieejamo datu apjomu. Tādējādi par izdevīgāku cenu tagad var izmantot lielāku interneta apjomu — 1 GB datu, tai skaitā 0,84 GB citās EEZ valstīs, pieejami tikai par 3,99 EUR mēnesī. 3 GB, tai skaitā 1,67 GB citās EEZ, — par 7,99 EUR mēnesī. Neierobežotais tarifu plāns Latvijā un vēl 2,51 GB, ceļojot citās EEZ valstīs, pieejami par 11,99 EUR mēnesī. Pieejamais datu apjoms citās EEZ valstīs ir noteikts saskaņā ar Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulu un periodiski mainīsies atbilstoši Eiropas Komisijas lēmumiem.

Klienti jau no 1. aprīļa var pieslēgt kādu no jaunajiem tarifu plāniem, un no 1. maija tie stāsies spēkā visiem klientiem.

* EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina, Horvātija un Norvēģija.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Bils
Bils - 1. aprīlis, 2017

Tā gan, īsi pēc pusnakts gāju pārbaudīt Mans LMT rēķinu par martu un ieraudzīju piedāvājumu, biju patīkami pārstegts. Bet nogaidīšu, lai paiet 1. aprīlis!
P.S. Man LMT gan rāda ka i-nets par zemāko cenu ir 1:1, ka LV, tā EEZ -1GB

    Avatar for Mārisss
    Mārisss - 3. aprīlis, 2017

    kā tad. tarifs pieauga par 2 eur lol. runāju par to kas iepriekš maksāja 9.99. atceļ. populisti

Avatar for as
as - 3. aprīlis, 2017

Normālam cilvēkam tātad 8EUR internets (3GB/mēn) + vai nu bezsakarīgi mazs MINI par 2€ ar 0.12€/min vai dārga Brīvība bezlimita par 13€, kopā 21€/mēn,kas manuprāt ir daudz!

Avatar for as
as - 11. aprīlis, 2017

šis blogs varēja nointervēt kādu vai visus 3 mob operatorus LV, vai paši izpētīt, kas tad ir un kas nav rakstīts Direktīvā, jo pašreiz ir kardināli atšķirīgas pieejas EU “tarifiem” – LMT ir dārgs, ierobežots EU “bezlimits”, Bitei ir ierobežotākss bezlimits, bet sarunas tikai LV, Tele2 ir Baltijas tarifi un EU papildus. Saprast, kā ir pareizi, nevar.

Komentāri ir slēgti

lvLatviešu valoda