15. marts, 2017

LMT paplašina viedtelevīziju un iekļauj MTG kanālus

Latvijas Mobilā Telefona (LMT) viedtelevīzijā par trešdaļu ir paplašināts pieejamo lietotņu klāsts, iekļauti MTG kanāli (3, TV6, LNT, Kanāls 2 un 3+) un tuvākā mēneša laikā tiks ieviestas arī arhīva un ieraksta iespējas.

LMT ir pirmais un joprojām vienīgais, kas Latvijā piedāvā viedtelevīziju. Tas ir jauns standarts, kas paver iespēju visplašākajam izklaides saturam televizorā. Skatītājs vairs nav atkarīgs no operatora piedāvājuma, bet pats var izvēlēties sev interesējošo saturu no plašā lietotņu klāsta. Tie ir ne tikai TV kanāli, filmas un seriāli, bet arī mūzika un spēles, kā arī citas izklaides centra iespējas.

“Tāpat kā kādreiz viedtālruņi izmainīja priekšstatu par to, kas ir telefons, tagad viedtelevīzija ļaus izbaudīt visu, uz ko patiesībā ir spējīgs gandrīz jebkurš televizors,” norāda LMT prezidents Juris Binde. “LMT viedtelevīzijas iekārta ļauj pārvērst televizoru par lielu viedtālruni, kurā ir tūkstošiem lietotņu un arī tradicionālais saturs. Viedtelevīzijas ieviešana jau ir mainījusi TV tirgu Latvijā. Līdz ar izklaides satura attīstību visā pasaulē tā sniegs vēl nebijušas iespējas TV skatītājiem izvēlēties pašam jebkuru saturu, ko gribas skatīties.”

Tagad viedtelevīzijā pieejami visi populārākie kanāli latviešu valodā, tai skaitā arī LMT Straume kanāls, kā arī vairāki latviskoti ārzemju kanāli un plašs klāsts ar filmām un seriāliem, dublētiem vai ar subtitriem latviešu valodā. Ekskluzīvi LMT viedtelevīzijas klientiem pieejams arī bērnu kanāls Kidzone+ latviešu valodā, kā arī papildu filmu un multfilmu piedāvājums mazajiem skatītājiem. Tāpat jebkuram Latvijas satura radītājam ir iespēja izveidot un izvietot savas lietotnes LMT viedtelevīzijā.

LMT viedtelevīzija darbojas LMT tīklā, un to iespējams pieslēgt pie lielākās daļas televizoru, pievienojot tam viedtelevīzijas iekārtu. Interesentiem ir arī iespēja pieteikties LMT Mājas viedtelevīzijas 14 dienu bezmaksas izmēģinājumam – vairāk informācijas par pieteikšanos: https://www.lmt.lv/lv/tv.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda