15. marts, 2017

11. aprīlī gaidāms ''Windows Vista'' ēras noslēgums

Tehnoloģiju gigants Microsoft 11. aprīlī pārtrauks atjauninājumu izveidi salīdzinoši vecajai Windows Vista operētājsistēmai. Microsoft jau kādu laiku ir pārtraucis Windows XP operētājsistēmas atbalstu, taču tagad kārta pienākusi arī Vista.
Ko tas nozīmē? Sākot no 11. aprīļa, operētājsistēmai vairs netiks veikti atjauninājumi, kas to padarīs ievainojamu. Katrs nākamais atjauninājums parasti ievieš jaunus drošības uzlabojumus, lai mazinātu ļaundaru ielaušanās risku operētājsistēmā.
Vista no 11. aprīļa kļūs nedroša un tās lietotāji palielinās risku  inficēt savu datoru. Svarīgākais ieteikums visiem Vista lietotājiem ir atjaunināt savu novecojušo operētājsistēmu uz jaunāku, ieteicams – Windows 10, kas ir jaunākā pieejamā.
Windows Vista saulesgaismu ieraudzīja 2007. gadā. Šobrīd Microsoft operētājsistēmu tirgū Vista pārdošanas apjomi sasniedz nožēlojamus 0,78%.
Resursi: http://www.digitaltrends.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply:

lvLatviešu valoda