Sākums Sakaru pakalpojumi “Tele2” vadības komanda sacentīsies velobraucienā, kurā tiks vākti līdzekļi labdarībai

“Tele2” vadības komanda sacentīsies velobraucienā, kurā tiks vākti līdzekļi labdarībai

4 minūtes lasīšanai

Šodien “” grupas vadības komanda dosies izaicinošā velobraucienā no Rīgas uz Viļņu. Grupas vadība, kas ikdienā ir atbildīga par “Tele2” darbību 9 valstīs, iecerējusi 332 kilometrus garās velobrauciena paveikt trīs dienu laikā  – no 21.augusta līdz 23.augustam – ar mērķi vākt līdzekļus SOS bērnu ciematu bērniem Latvijā un Lietuvā.

Ikviens varēs sekot līdzi velobraucienam reālajā laikā kartē www.tele2.com/Biketour un jau šobrīd var balsot par dalībnieku, kurš varētu uzvarēt. Par katru saņemto balsojumu “Tele2” grupa ziedos 50 eiro centus SOS bērnu ciematu bērnu atbalstam Latvijā un Lietuvā, konkrēti – sporta inventāra iegādei bērniem. Ziedojuma summa tiks nosaukta un ziedojums tiks veikts uzreiz pēc velobrauciena noslēguma.

Brauciens sāksies šodien plkst. 12.30 Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, piedaloties “Tele2” vadībai, SOS bērnu ciematu direktorei Ilzei Palejai, kā arī pazīstamajam Latvijas velobraucējam Romānam Vainšteinam. Velobrauciena starta pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents!

Brauciena laikā tā dalībnieki viesosies vairākās pilsētās Latvijā un Lietuvā, satiekot cilvēkus, kā arī piedaloties dažādās aktivitātēs, lai palielinātu ziedojuma apmēru SOS ciematiem un tādējādi apliecinot Baltijas reģiona nozīmību “Tele2” grupā, kur darbojas jau aptuveni 20 gadus. Pirmās dienas finišs plānots Bauskā ar dalībnieku viesošanos Īslīces SOS bērnu ciematā pie bērniem ar dažādām kopīgām aktivitātēm. Savukārt 22.augustā komanda sāks sacensības no Skaistkalnes un šķērsos Lietuvas robežu, apstājoties Anykščiai. 23.augusta vakarpusē komanda ieradīsies Viļņā, kur notiks noslēguma pasākums un brauciena laikā savāktās ziedojuma summas paziņošana.

Plašāka par sacensībām un komandu ir pieejama: www.tele2.com/Biketour.

Savukārt par komandas gatavošanos sacensībām, kā arī sacensību norisi būs iespējams uzzināt, sekojot līdzi “Tele2” sociālo mediju kanālos, izmantojot tēmturi #tele2biketour un #wearetele2.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…