21. augusts, 2017

“Tele2” vadības komanda sacentīsies velobraucienā, kurā tiks vākti līdzekļi labdarībai

Šodien “Tele2” grupas vadības komanda dosies izaicinošā velobraucienā no Rīgas uz Viļņu. Grupas vadība, kas ikdienā ir atbildīga par “Tele2” darbību 9 valstīs, iecerējusi 332 kilometrus garās velobrauciena paveikt trīs dienu laikā  – no 21.augusta līdz 23.augustam – ar mērķi vākt līdzekļus SOS bērnu ciematu bērniem Latvijā un Lietuvā.

Ikviens varēs sekot līdzi velobraucienam reālajā laikā kartē www.tele2.com/Biketour un jau šobrīd var balsot par dalībnieku, kurš varētu uzvarēt. Par katru saņemto balsojumu “Tele2” grupa ziedos 50 eiro centus SOS bērnu ciematu bērnu atbalstam Latvijā un Lietuvā, konkrēti – sporta inventāra iegādei bērniem. Ziedojuma summa tiks nosaukta un ziedojums tiks veikts uzreiz pēc velobrauciena noslēguma.

Brauciens sāksies šodien plkst. 12.30 Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, piedaloties “Tele2” vadībai, SOS bērnu ciematu direktorei Ilzei Palejai, kā arī pazīstamajam Latvijas velobraucējam Romānam Vainšteinam. Velobrauciena starta pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents!

Brauciena laikā tā dalībnieki viesosies vairākās pilsētās Latvijā un Lietuvā, satiekot cilvēkus, kā arī piedaloties dažādās aktivitātēs, lai palielinātu ziedojuma apmēru SOS ciematiem un tādējādi apliecinot Baltijas reģiona nozīmību “Tele2” grupā, kur darbojas jau aptuveni 20 gadus. Pirmās dienas finišs plānots Bauskā ar dalībnieku viesošanos Īslīces SOS bērnu ciematā pie bērniem ar dažādām kopīgām aktivitātēm. Savukārt 22.augustā komanda sāks no Skaistkalnes un šķērsos Lietuvas robežu, apstājoties Anykščiai. 23.augusta vakarpusē komanda ieradīsies Viļņā, kur notiks noslēguma pasākums un brauciena laikā savāktās ziedojuma summas paziņošana.

Plašāka par sacensībām un komandu ir pieejama: www.tele2.com/Biketour.

Savukārt par komandas gatavošanos sacensībām, kā arī sacensību norisi būs iespējams uzzināt, sekojot līdzi “Tele2” sociālo mediju kanālos, izmantojot tēmturi #tele2biketour un #wearetele2.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda