Sākums Sakaru pakalpojumi “Tele2” pēc jaunā koncepta pārbūvējis vairāk nekā trešdaļu savu centru visā Latvijā

“Tele2” pēc jaunā koncepta pārbūvējis vairāk nekā trešdaļu savu centru visā Latvijā

1 minūtes lasīšanai

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” pēc unikālā, Latvijā radītā dizaina koncepta pārbūvējis jau vairāk nekā trešdaļu jeb 13 centrus visā Latvijā, kopumā investējot gandrīz 400 000 eiro. Šī gada laikā uzņēmums plāno rekonstruēt vēl vairākus “Tele2” centrus visā Latvijā, tos vienlaikus arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu, kā arī pašapkalpošanās stendus mans.tele2.lv un manazz.lv.

“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Turpinām savu centru pārbūvi pēc jaunā koncepta visā Latvijā, un priecājos, ka arvien vairāk mūsu esošajiem un topošajiem klientiem visā Latvijā nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”

Rudenī “Tele2” plāno veikt arī sava Biznesa klientu apkalpošanas centra rekonstrukciju Rīgā, Mūkusalas ielā, tādējādi padarot to vēl ērtāku un patīkamāku saviem biznesa klientiem.

“Tele2” centru dizaina koncepts ir radīts Latvijā ar mērķi nodrošināt izcilu servisu visiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Koncepta  ideja ir veidot “Tele2” centrus kā vietu mobilo sakaru pakalpojumu konsultācijām, un tā fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

Kopumā “Tele2” ir 37 centri 21 Latvijas pilsētā, kur uzņēmums vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts pērnā gada augusta beigās Saldū.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…