Sākums Programmatūra ”Apple” laiž klajā piekto ”iOS 11” pagaidu versiju

”Apple” laiž klajā piekto ”iOS 11” pagaidu versiju

1 minūtes lasīšanai

Tehnoloģiju uzņēmums ”Apple” laidis klajā piekto jaunās operētājsistēmas ”iOS 11” izstrādātāju versiju.

Gaidāms, ka oficiālais ”iOS 11” atjauninājums tiks laists klajā septembrī, taču līdz tam laikam jebkurš cilvēks, kurš pieteicies izstrādātāju programmai, var iegūt pieeju operētājsistēmas pagaidu versijām.

Šīs versijas saņem tikai tie, kuri maksā 99 ASV dolārus par līdzdalību izstrādātāju programmā. ”Beta” versijas gan nav ieteicams lejupielādēt cilvēkiem, kuri nav izstrādātāji. Pagaidu versijas ir pilnas ar kļūdām un darbojas slikti un būtībā tādēļ arī ir domātas, lai izstrādātāji atrastu un novērstu nepilnības.

Piektā pagaidu versija fokusējās uz kļūdu labojumiem un veiktspējas uzlabojumiem. ”Apple” solījis nākotnes atjauninājumos ieviest ”Messages” un ”iCloud” saderību, kas nozīmē, ka īsziņas tiks dublētas mākonī. Gaidāms, ka šī funkcija ar ”iOS 11” gatavo atjauninājumu vēl neatnāks.

”iOS 11” atnesīs nopietnus jauninājumus, kurus visvairāk izjutīs planšetdatoru lietotāji. ”iPad” kļūs patīkamāki lietošanai, saņemot jaunu failu pārlūku dokumentu apskatei, vizuālos uzlabojumus un dažādas citas funkcijas, piemēram, papildinātās realitātes rīku ”ARKit”.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…