10. maijs, 2016

TNT – skatītākais ārvalstu TV kanāls aprīlī

TNT kļuvis par skatītāko ārvalstīs ražoto televīzijas kanālu Baltcom interaktīvās televīzijas klientu vidū aprīļa mēnesī. Kanālu skatījās 98% visu interaktīvās televīzijas abonentu, kas kopumā TNT vēroja vairāk nekā 2 000 000 minūtes. Populārākie latviski raidošie kanāli aprīlī bija TV3, LNT un LTV1.

Populārāko Baltcom klientu TV kanālu augšgalā aprīļa mēnesī atrodas TV3, kas ilgstoši ierindojās pirmajā vietā un aprīlī tikai pavisam nedaudz apsteidz TNT sasniegtos rādītājus. TNT un TV3 populārāko kanālu sarakstā seko tādi kanāli kā PBK, REN TV, NTV Mir, 3+, kā arī LNT un LTV1.

Aprīļa skatītāko pārraižu topā pirmo vietu jau ilglaicīgi saglabā TV3 pārraidītais seriāls Ugunsgrēks, bet otro vietu sasniegusi TNT komēdijseriāla Fizruk jaunākā sezona.

“Mēs par šiem rezultātiem esam patīkami pārsteigti. Iespēja kā pirmajiem Baltijā saviem klientiem piedāvāt kanālu TNT ir ļoti nozīmīga. Rēķinājāmies, ka TNT būs skatītāko kanālu vidū, taču negaidījām, ka jau pirmajā tā pārraidīšanas mēnesī tas iemantos tik lielas skatītāju simpātijas,” atzīst Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin), Baltcom valdes priekšsēdētājs.

Kanāls TNT Baltcom klientiem kā pirmajiem Baltijas valstīs pieejams no 1. aprīļa. Tas ir vadošais Krievijas izklaides TV kanāls un vairāku gadu garumā arī absolūts līderis skatītāju auditorijā vecumā no 14 līdz 44 gadiem.

Starp kanāla slavenākajiem un populārākajiem projektiem ir komēdiju šovs Comedy Club, Stand Up, Odnazhdi v Rossii, Comedy Battle, un kinoseriāli Saldā dzīve, Černobiļa. Slēgtā zona, Policisti no Rubļovkas, kā arī komēdijseriāli Interni, Univer un daudzi citi.

Baltcom interaktīvās televīzijas abonentiem kanāls TNT pieejams ar pilnu funkciju spektru. Tā oriģinālsaturu iespējams skatīties arhīvā, tāpat kanālu iespējams ierakstīt, pārtīt un baudīt citas interaktīvās televīzijas sniegtās priekšrocības.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda