22. augusts, 2016

Uzlabo Wi-Fi tīklu savā mājā vai dzīvoklī

Nestabils vai slikts tā signāls – ar šādām problēmām mūsdienās saskaras ļoti daudz cilvēku. Bet tā, kā izrādās, ir ļoti viegli labojama problēma. Un ir vairāki veidi, kā šo situāciju mainīt. Uzzini dažus veidus, kā uzlabot savu interneta pārklājumu:

1. Mūsdienīga rūtera iegāde.

Tavai iekārtai ir jāatbilst vajadzībām un standartiem, lai saņemtu augstu datu pārraides ātrumu. Standarta rūteri jau ir sena pagātne, un no tādiem labu interneta kvalitāti gaidīt vairs nav jēgas.

2. Pareiza rūtera izvietošana.

Sienas un starpsienas reizēm var ievērojami pasliktināt interneta signālu. Izvietojot savās mājās rūteri, tas noteikti ir jāņem vērā. Tas, protams, nav iemesls nojaukt dzīvokļa vai sienas. Vislabāk rūteri uzstādīt kaut kur dzīvokļa centrā, un tam nevajadzētu atrasties augstāk par 1 metru virs zemes.

3. Kvalitatīva antena.

Nav vērts censties uzlabot vecu antenu ar folija vai citu rīku palīdzību. Daudz efektīvāk ir nopirkt jaunu, kas parūpēsies par augstu signāla jaudu.

Ja visi iepriekšminētie padomi tev šķiet nederīgi vai neiespējami, tad šeit ir viens vienkāršāks un lētāks veids, kā uzlabot savu interneta savienojumu:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda