22. augusts, 2016

Uzlabo Wi-Fi tīklu savā mājā vai dzīvoklī

Nestabils vai slikts tā signāls – ar šādām problēmām mūsdienās saskaras ļoti daudz cilvēku. Bet tā, kā izrādās, ir ļoti viegli labojama problēma. Un ir vairāki veidi, kā šo situāciju mainīt. Uzzini dažus veidus, kā uzlabot savu interneta pārklājumu:

1. Mūsdienīga rūtera iegāde.

Tavai iekārtai ir jāatbilst vajadzībām un standartiem, lai saņemtu augstu datu pārraides ātrumu. Standarta rūteri jau ir sena pagātne, un no tādiem labu interneta kvalitāti gaidīt vairs nav jēgas.

2. Pareiza rūtera izvietošana.

Sienas un starpsienas reizēm var ievērojami pasliktināt interneta signālu. Izvietojot savās mājās rūteri, tas noteikti ir jāņem vērā. Tas, protams, nav iemesls nojaukt dzīvokļa vai sienas. Vislabāk rūteri uzstādīt kaut kur dzīvokļa centrā, un tam nevajadzētu atrasties augstāk par 1 metru virs zemes.

3. Kvalitatīva antena.

Nav vērts censties uzlabot vecu antenu ar folija vai citu rīku palīdzību. Daudz efektīvāk ir nopirkt jaunu, kas parūpēsies par augstu signāla jaudu.

Ja visi iepriekšminētie padomi tev šķiet nederīgi vai neiespējami, tad šeit ir viens vienkāršāks un lētāks veids, kā uzlabot savu interneta savienojumu:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda