6. februāris, 2017

''Draugiem Group'' par nepilniem 100 tūkstošiem iegādājas domēnu ''Printful.com''

Draugiem Group uzņēmums veicis vairākas izmaiņas. Tas zaudējis iepriekšējo nosaukumu Idea Bits LLC. un kļuvis par Inc., kā arī uzņēmums pārreģistrēts Delavēras štatā un iegādāta interneta adrese (domēns) .com būs līdzšinējās theprintful.com vietā.
“Izmaiņu mērķis ir parūpēties par zīmola attīstību. Uzņēmējdarbības formas un pārreģistrēšana Delaverā atvieglos potenciālo investoru piesaisti , pateicoties īpašniekiem labvēlīgajai štata likumdošanai,” izmaiņas komentē Prinful vadītājs Dāvis Siksnāns.
“Kādam tas var šķist sīkums, bet interneta biznesā ir ārkārtīgi svarīgi, lai tavs zīmols ir vienkārši atrodams. Ja reiz mūsu kompānijas nosaukums ir , tad tādai ir jābūt arī interneta adresei. Līdzīgas investīcijas savulaik veikuši tādi uzņēmumi kā , Apple un citi lieli nozares spēlētāji,” lēmumu par jaunā domēna iegādi skaidro Dāvis Siksnāns, piebilstot, ka Printful™ zīmols jau no kompānijas pirmsākumiem ir reģistrēta preču zīme.
Izmaiņu kopējās izmaksas ir 103 tūkstoši eiro, no tām nedaudz mazāk nekā 100 tūkstoši veido interneta adreses .com iegāde, bet pārējā summa sastāda dažādus administratīvos izdevumus.
ir drukas ārpakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina iespēju interneta veikaliem piedāvāt savus drukas produktus, neinvestējot ražošanas iekārtās. Printful piedāvā integrācijas pakalpojumus arī tādām pasaulē zināmām e-komercijas platformām kā Shopify, WooCommerce, Storenvy u.c.
 
Resursi: https://draugiemgroup.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda