Sākums Portatīvie datori Acer laiž klajā pasaulē pirmo spēļu klēpjdatoru ar ieliektu ekrānu

Acer laiž klajā pasaulē pirmo spēļu klēpjdatoru ar ieliektu ekrānu

4 minūtes lasīšanai

Acer prezentēja savu jauno spēļu klēpjdatoru Predator 21 X, kuram ir planšetdatorā pirmo reizi pasaulē izmantots ieliektais ekrāns, kā arī monitoru sēriju ar acs kustību izsekošanas tehnoloģiju un Predator 15/17 sēriju GPU atjauninājumus. Šis paziņojums IFA 2016 izstādē vēl vairāk pastiprina Acer nodošanos pirmklasīgas spēļu pieredzes sniegšanai ar mērķi paplašināt zinošiem lietotājiem pieejamo augstas klases Predator ierīču klāstu visā pasaulē.
preview_Predator_21_X_05
Predator 21 X: pilsētā jauns šerifs
Flagmaņa lomu Acer spēļu klēpjdatoru sērijā nu ieņem Predator 21 X, kurš ir tik ļoti attīstīts, kā nekas cits šobrīd tirgū atrodamais. Pasaulē pirmais klēpjdators ar ieliektu 21 collas IPS ekrānu (2560 x 1080) un platu skata leņķi sagādā visaptverošu spēļu baudījumu. Taču lai spēlēšanas pieredzi paceltu jaunā līmenī, šajā datorā integrēta Tobii acs kustību izsekošanas ar dabisku un intuitīvu kontroli. Iebūvēta acs kustību izsekošanas aparatūra (infrasarkanie sensori un programmatūra) paver pilnīgi jaunu aspektu spēļu pasaulē. Sekojot spēlētāja acu kustībām ar programmatūras palīdzību, šis klēpjdators ievieš jaunas interaktīvās iespējas, kā, piemēram, tēmēšanu, pretinieku identificēšanu un slēpšanos aizsegā, lietotājam vienkārši raugoties priekšmetos uz ekrāna. Acs kustību pavairo spēles pieredzi, arī sniegdama neskaitāmus skatus, spēlē navigējot pa nedrošām takām un ceļiem.
Ar 7. paaudzes Intel® Core procesoriem un dubultajām NVIDIA® GeForce® GTX 1080 grafiskajām kartēm SLI režīmā Predator 21 X paceļ lielbudžeta (jeb AAA) spēļu baudīšanas pieredzi jaunā līmenī, bet ieliektajam ekrānam piemīt arī NVIDIA® G-SYNC tehnoloģija, kas sniedz gludu un asu reakciju spēlē jebkurā situācijā. Taču vizuālie efekti nav vienīgās “šova zvaigznes”: Predator 21 X nāk komplektā ar SoundPound 4.2+ (4 skaļruņiem un 2 zemfrekvenču skaļruņiem), 3 virzienu audio un Dolby® audio patiesi tīram akustiskajam baudījumam. Planšetdators lepojas arī ar augsti attīstītu dzesēšanas arhitektūru: 5 ventilatoriem, no kuriem 3 ir ultra plānie AeroBlade metāla ventilatori pārmērīga karstuma ventilēšanai, kas dod veiktspējas nepārtrauktību intensīvu spēļu seansu laikā.
Predator 21 X ir pilna izmēra mehāniskā tastatūra ar Cherry® MX taustiņiem, kam ir pielāgojami RGB izgaismojuma iestatījumi katram atsevišķam taustiņam. Papildus tā unikālajam izliektajam formfaktoram Predator 21 X ciparu tastatūrai arī ir unikāls dizains, jo to ir iespējams apvērst otrādi un pārveidot par precīzu skārienpaliktni.
Atklāti jaunie acs kustības izsekojošie
Līdztekus savam labākā parauga klēpjdatoram Acer prezentēja arī 3 jaunus Predator spēļu monitorus, kuros arī izmantota Tobii acs kustību izsekošanas tehnoloģija. Katrā no jaunajiem monitoriem izmantota NVIDIA® G-SYNC™ tehnoloģija, un tiem ir augsta atsvaidzes intensitāte gludai grafikai un spēļu baudīšanai bez aiztures. Jaunie Predator spēļu monitori pieejami dažādos izmēros un konfigurācijās, lai spētu piesaistīt plašu lietotāju loku, kas vēlas pacelt savu spēļu baudījumu jaunā līmenī:

  • Predator Z271T: ieliekts 27″ ekrāns (1800R ieliekums), FHD 1920 x 1080 (144 Hz)
  • Predator XB251HQT: plakans 24,5″ bezrāmja (ZeroFrame) ekrāns, FHD 1920 x 1080 (240 Hz)
  • Predator XB271HUT: plakans 27″ bezrāmja (ZeroFrame) ekrāns, WQHD 2560 x 1440 (165 Hz)

GPU modernizācija lielākai jaudai
Šī gada IFA izstādē Berlīnē Acer paziņoja arī par GPU atjauninājumiem saviem Predator 15 un 17 spēļu klēpjdatoriem. Jaunajām versijām ir grafiskās kartes ar absolūti jauno NVIDIA Pascal arhitektūru ar līdz pat NVIDIA GeForce GTX 1070 grafiku, un tie darbojas uz Windows 10 bāzes. Tas šos klēpjdatorus saskaņo ar Acer principu sagatavot Predator sēriju jaunāko ierīču iespējošanai.
Cenas un pieejamība
Predator 21 X būs pieejams 2017.g. pirmajā ceturksnī.
Predator Z271T – oktobrī EMEA reģionā ar cenām, sākot no €799.
Predator XB271HUT – un oktobrī EMEA reģionā ar cenām, sākot no €899.
Atsvaidzinātie Predator 15 – EMEA reģionā oktobrī ar cenām, sākot no €1799.
Atsvaidzinātie Predator 17 būs pieejami EMEA oktobrī ar cenām, sākot no €1899.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…