7. septembris, 2016

LG prezentē jaunāko 21:9 formāta monitoru klāstu

Electronics (LG), kas trīs gadus pēc kārtas bijis nozares līderis 21:9 formāta monitoru segmentā, izstādē IFA 2016 prezentējis jaunos 21:9 UltraWideTM  monitorus. 38 collu UltraWideTM izliektais monitors (modelis 38UC99) un 144Hz IPS 21:9 izliektais UltraWideTM videospēlēm paredzētais monitors (34UC79G) demonstrē ievērojamus panākumus ekrānu inovācijās.
Modelis 38UC99 ir lieliski piemērots uzdevumiem, kuriem nepieciešams pievērst lielu uzmanību detaļām.   Pateicoties modernām IPS UltraWide QHD+ (3840 x 1600) paneļiem, monitoram ir plaša krāsu gamma, kas aptver 99% no sRGB krāsu telpas. Šis lepojas ar kristāldzidru attēla kvalitāti un ir ideāla darbstacija vizuālā satura veidotājiem, datu apstrādātājiem un citiem, vairāku uzdevumu veikšanas profesionāļiem. Kā pirmais UltraWideTM monitors, kas aprīkots ar USB Type-CTM pieslēgvietu, 38UC99 piedāvā ieskatu savienojamības nākotnē. Šī modernā pieslēgvieta ļauj lietotājiem pārraidīt saturu un datus, kā arī vienlaicīgi uzlādēt viedtālruni vai portatīvo datoru ar vienotu kodu, palīdzot likvidēt jucekli.
38UC99 modelis ir piemērots gan izklaidei gan darbam. Ar diviem 10W iebūvētiem Bluetooth funkcijas skaļruņiem, 38UC99 piedāvā, bagātīgu basa izeju 85Hz basa diapazonā. Vienas milisekundes Motion Blur Reduction funkcija pilnveido videospēļu spēlēšanu, samazinot attēlu dubultošanos, kas bieži vien novērojama ātra tempa spēlēs.
Kā pasaulē pirmais 144Hz IPS 21:9 izliektais UltraWideTM videospēļu 34UC79G, apvieno neprātīgi ātru atsvaidzes intensitāti ar moderno milisekundes Motion Blur Reduction funkciju. Ierīce  lepojas ar nevainojamu attēlu pārraidi, bez kaitinošās attēlu dubultošanās un IPS nodrošina precīzu krāsu izteiksmi no jebkura leņķa, bez kropļojumiem. Aprīkots ar Black Stabilizer  funkciju, nodrošina papildu dzidruma kontrastu, ļaujot skatītājiem pamanīt tumšākus objektus, kas paslēpušies grūti saskatāmās vietās. Savukārt Dynamic Action Sync samazina ievades kavēšanos, lai lietotāji varētu baudīt ātra tempa videospēles.
34UC79G piedāvā arī mērķa opciju, kas pievieno fiksētu mērķi ekrāna centrā, lai palielinātu precizitāti FPS spēlēs un vada āķi, lai likvidētu vilkšanas pretestību, ko rada peles vads. Ar monitora izliekto formu un iegrimstošo 21:9 attēla formātu 34UC79G nodrošina pasaules līmeņa videospēļu pieredzi FPS, RTS vai MMORPG faniem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda