7. septembris, 2016

Aicina IT studentus pieteikties Exigen Services Latvia 1500 eiro stipendijai

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Exigen Services Latvia” sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina ikgadējo stipendiju konkursu ar kopējo atbalsta fondu 10 500 EUR apmērā. Stipendijas katru 1500 eiro apmērā konkursa kārtībā saņems daudzsološākie informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti septiņās Latvijas augstskolās. Stipendiju mērķis ir atbalstīt sekmīgākos jaunos IT speciālistus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi. 
Konkursa kārtībā tiks piešķirtas septiņas stipendijas katra 1500 EUR vērtībā, kuras varēs saņemt 10 mēnešu laikā no 2016. gada septembra līdz 2017. gada jūnijam. Stipendijas tiks piešķirtas motivētākajiem studentiem ar labākajām sekmēm iepriekšējā studiju periodā. Stipendiju konkursa pretendentu vērtēšanu veic pārstāvji no attiecīgās augstākās izglītības iestādes, Attīstības fonda un “Exigen Services Latvia”.
“Latvijā šobrīd veidojas augsti kvalificēta un spējīga jaunā informācijas tehnoloģiju speciālistu paaudze. Uzskatāms piemērs tam ir kārtējie mūsu programmētāju sasniegumi pasaules informātikas olimpiādē, divus gadus pēc kārtas mājup pārvedot divas zelta medaļas. Mūsu uzņēmums, kā arī citas IT nozares kompānijas, jaunajā paaudzē saskata savus nākošos darbiniekus. Tāpēc esmu patiesi gandarīts, ka mēs arī šogad turpinām tradīciju atbalstīt sekmīgākos IT jomas studentus, tādējādi motivējot jauniešus mācīties un sasniegt vēl vairāk,” saka “Exigen Services Latvia” valdes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Smilts.
Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes, Rēzeknes augstskolas un Vidzemes augstskolas IT studiju programmu bakalaura līmeņa 2. – 4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm.
Aicinām studentus pieteikties stipendijai RTU Attīstības fonda mājas lapā līdz 25.septembra plkst. 23:59. Pieteikumam jāpievieno, sekmju izraksts no pēdējā studiju semestra ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi, CV un motivācijas vēstule stipendijas saņemšanai.
Stipendiju konkursa nolikums un plašāka informācija par stipendijām atrodama Exigen Services Latvia mājaslapā sadaļā Karjera/studentiem, kā arī Attīstības fonda un dalībaugstskolu mājaslapās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda