''LG'' prezentē pasaulē pirmo 77 collu elastīgu un caurspīdīgu OLED displeju

Display izstrādājis un prezentējis pasaulē pirmo 77 collu displeju. Šis ir pirmais šāda izmēra displejs, kas ir pilnībā elastīgs un caurspīdīgs, tādējādi pielāgojoties lietotāja vajadzībām un telpas specifikai.
Pilnībā caurspīdīgs un izliecams
Jaunais 77 collu displejs ir pasaulē pirmais un lielākais elastīgais un caurspīdīgais ekrāns. Tas nodrošina Ultra HD (UHD) 3840×2160 izšķirtspēju ar 40% caurspīdīgumu un 80 rādiusa izliekumu. Paneli iespējams sarullēt līdz pat 80mm rādiusam, neietekmējot ekrāna darbību.
Tas nozīmē, ka šis displejs būs izteikti noderīgs tirdzniecības vietām, biznesa centriem, sabiedriskām iestādēm, kā arī individuālai lietošanai. Jaunie displeji lieliski piemērojas telpas un interjera prasībām un izliekumiem.
Display nepārtraukti attīsta un izstrādā lielizmēra elastīgus un caurspīdīgus displejus sadarbībā ar Dienvidkorejas valdību, kura uzskata OLED par nākotnes ekrānu tehnoloģiju.
Display 2014. gadā prezentēja 18 collu elastīgu un sarullējamu paneli ar 30 rādiusa izliekumu, bet 2016. gadā tika prezentēts 55 collu caurspīdīgs OLED panelis ar 40% caurspīdīgumu. Līdz šim Display, kas atvēra lielizmēra displeju tirgu 2013. gadā, bijis līderis OLED ekrānu nozarē, turpinot nodrošināt tirgus inovācijas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda