19. aprīlis, 2017

Jaunais 34 collu LCD ekrāns papildina ''Philips Monitors'' liekto ekrānu līniju

MMD, vadošais tehnoloģiju un zīmola licences partneris, papildina savu liekto ekrānu saimi ar jaunu ekrānu. Līdz ar 1800 mm arkas izliekumarādiusu, kas nodrošina lielisku attēla dziļumu, jaunais 34 collu 349X7FJEW aprīkots ar UltraWide 21:9 formātu, sniedzot lietotājiem nebijušas iespējas vienlaikus veikt vairākas darbības. CrystalClear Quad HD izšķirtspēja sniedz pilnīgu attēla skaidrību līdz pat sīkākajām detaļām. MultiView izmantošana sniedz iespēju vienlaicīgi uz ekrāna attēlot lielu informācijas apjomu. Ekrāns ļauj lietotājiem viegli to pielāgot savām vajadzībām, regulējot slīpumu un uzstādot ekrāna augstumu, lai pilnībā izbaudītu skatīšanos.
“Mūsu mērķis ir sniegt liekto ekrānu priekšrocības – attēla asumu un dziļumu – cik vien daudziem lietotājiem iespējams,” sacīja Artjoms Khomenko, MMD Philips monitors Europe produktu menedžeris. “Šis 34 collu modelis ir jaunākais papildinājums produktu līnijai, ko mēs šogad piedāvājam tirgum. Uzskatām, ka mūsu pienākums ir piedāvāt klientiem skaistus ekrānus, kas radīti, iedvesmojoties no pasaules mums apkārt. Tie ļauj skatītājiem izdarīt vairāk un izbaudīt darba procesu.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.