19. aprīlis, 2017

Jaunais 34 collu LCD ekrāns papildina ''Philips Monitors'' liekto ekrānu līniju

MMD, vadošais tehnoloģiju un zīmola licences partneris, papildina savu liekto ekrānu saimi ar jaunu ekrānu. Līdz ar 1800 mm arkas izliekumarādiusu, kas nodrošina lielisku attēla dziļumu, jaunais 34 collu 349X7FJEW aprīkots ar UltraWide 21:9 formātu, sniedzot lietotājiem nebijušas iespējas vienlaikus veikt vairākas darbības. CrystalClear Quad HD izšķirtspēja sniedz pilnīgu attēla skaidrību līdz pat sīkākajām detaļām. MultiView izmantošana sniedz iespēju vienlaicīgi uz ekrāna attēlot lielu informācijas apjomu. ļauj lietotājiem viegli to pielāgot savām vajadzībām, regulējot slīpumu un uzstādot ekrāna augstumu, lai pilnībā izbaudītu skatīšanos.
“Mūsu mērķis ir sniegt liekto ekrānu priekšrocības – attēla asumu un dziļumu – cik vien daudziem lietotājiem iespējams,” sacīja Artjoms Khomenko, MMD Europe produktu menedžeris. “Šis 34 collu modelis ir jaunākais papildinājums produktu līnijai, ko mēs šogad piedāvājam tirgum. Uzskatām, ka mūsu pienākums ir piedāvāt klientiem skaistus ekrānus, kas radīti, iedvesmojoties no pasaules mums apkārt. Tie ļauj skatītājiem izdarīt vairāk un izbaudīt darba procesu.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda