27. februāris, 2017

Jaunais ''Philips'' liektais LCD ekrāns ar īpaši plašu krāsu diapazonu

MMD, vadošais tehnoloģiju un zīmola licences partneris, paziņojis par jauno 27 collu liekto ekrānu mājoklim. Jaunākais liekto ekrānu saimē piedāvā dabisku attēlu un plašāku krāsu diapazonu, ko nodrošina Ultra Wide-Color precīzai krāsu reprodukcijai.

Neliels rādiuss, liels attēla dziļums 

278E8QJAB ar pārsteidzoši nelielu arkas izliekuma rādiusu – 1800 mm – nodrošina lielisku attēla dziļumu un samazina attēla deformāciju. Ekrāns aprīkots ar Adaptive-Sync tehnoloģiju, un tas nodrošina brīnišķīgu skatīšanās pieredzi bez ņirboņas, dubultošanās un kustības miglošanās.
“Mūsu jaunākais 27 collu liektais paceļ liektos displejus vēl nebijušos augstumos. Taču šis ir tikai sākums – jau šogad mēs ieviesīsim tirgū jaunu liekto displeju līniju. Tas apliecina MMD uzticību inovatīvajām tehnoloģijām, kas atvieglo lietotāju darbu un padara viņu atpūtu priekpilnu,” sacīja Artjoms Khomenko, MMD Europe produktu menedžeris.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda