27. februāris, 2017

Jaunais ''Philips'' liektais LCD ekrāns ar īpaši plašu krāsu diapazonu

MMD, vadošais tehnoloģiju un Philips zīmola licences partneris, paziņojis par jauno 27 collu liekto ekrānu mājoklim. Jaunākais liekto ekrānu saimē piedāvā dabisku attēlu un plašāku krāsu diapazonu, ko nodrošina Ultra Wide-Color precīzai krāsu reprodukcijai.

Neliels rādiuss, liels attēla dziļums 

278E8QJAB ar pārsteidzoši nelielu arkas izliekuma rādiusu – 1800 mm – nodrošina lielisku attēla dziļumu un samazina attēla deformāciju. Ekrāns aprīkots ar Adaptive-Sync tehnoloģiju, un tas nodrošina brīnišķīgu skatīšanās pieredzi bez ņirboņas, dubultošanās un kustības miglošanās.
“Mūsu jaunākais 27 collu liektais paceļ liektos displejus vēl nebijušos augstumos. Taču šis ir tikai sākums – jau šogad mēs ieviesīsim tirgū jaunu liekto displeju līniju. Tas apliecina MMD uzticību inovatīvajām tehnoloģijām, kas atvieglo lietotāju darbu un padara viņu atpūtu priekpilnu,” sacīja Artjoms Khomenko, MMD Philips Europe produktu menedžeris.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda