Jauna krāsu, formas un izklaides pieredze: Philips monitori izstādē IFA 2017

Tā kā tuvojas IFA 57. tirdzniecības izstāde, monitoru zīmola licencēšanas partneris MMD gatavojas demonstrēt ievērojamu displeju jauninājumu piedāvājumu. Izstādes 22. zālē apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt plašo Philips izliekto displeju klāstu, pieredzēt augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģiju spēku labākam kontrastam un krāsām kā jebkad iepriekš, nākotnes izšķirtspēju ar 8K skaidrību, kā arī iespaidīgu displeju piedāvājumu profesionāļiem.

Forma, krāsa un izklaide

2017.-2018. gada monitoru kolekcija skaidri parāda apņemšanos veidot izliektu dizainu un neatkārtojamu krāsu reprodukciju. IFA 2017 izstādē izliekto modeļu izmēri būs diapazonā no 27 līdz 49 collām. Tomēr šie neizceļas tikai ar savu formu, tiem ir neskaitāmas funkcijas, kas nodrošinās arī vienreizēju krāsu pieredzi – mūsu stendā būs pieejami Ultra Wide-Color tehnoloģijas, kvantu punkta un HDR modeļi.
Īpaši pievilcīgas būs multi-ekrānu izklaides sadaļas ar trīs 32 collu izliektajiem monitoriem katrā, kam būs kvantu punktu un Ambiglow elementi, kas ļaus apmeklētājiem pirmajiem izbaudīt jaunu attēlā iedziļināšanās pakāpi.
Vēl viens aizraujošs skats pavērsies 43 collu izklaides un vairākuzdevumu sadaļās ar fantastisku elementu kopumu – 4K izšķirtspēja, HDR, RGB un USB dokošanas funkcija jeb izcila vispusīga izklaide.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda