Jauna krāsu, formas un izklaides pieredze: Philips monitori izstādē IFA 2017

Tā kā tuvojas IFA 57. tirdzniecības izstāde, monitoru zīmola licencēšanas partneris MMD gatavojas demonstrēt ievērojamu displeju jauninājumu piedāvājumu. Izstādes 22. zālē apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt plašo Philips izliekto displeju klāstu, pieredzēt augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģiju spēku labākam kontrastam un krāsām kā jebkad iepriekš, nākotnes izšķirtspēju ar 8K skaidrību, kā arī iespaidīgu displeju piedāvājumu profesionāļiem.

Forma, krāsa un izklaide

2017.-2018. gada monitoru kolekcija skaidri parāda apņemšanos veidot izliektu dizainu un neatkārtojamu krāsu reprodukciju. IFA 2017 izstādē izliekto modeļu izmēri būs diapazonā no 27 līdz 49 collām. Tomēr šie neizceļas tikai ar savu formu, tiem ir neskaitāmas funkcijas, kas nodrošinās arī vienreizēju krāsu pieredzi – mūsu stendā būs pieejami Ultra Wide-Color tehnoloģijas, kvantu punkta un HDR modeļi.
Īpaši pievilcīgas būs multi-ekrānu izklaides sadaļas ar trīs 32 collu izliektajiem monitoriem katrā, kam būs kvantu punktu un Ambiglow elementi, kas ļaus apmeklētājiem pirmajiem izbaudīt jaunu attēlā iedziļināšanās pakāpi.
Vēl viens aizraujošs skats pavērsies 43 collu izklaides un vairākuzdevumu sadaļās ar fantastisku elementu kopumu – 4K izšķirtspēja, HDR, Adobe RGB un USB dokošanas funkcija jeb izcila vispusīga mājas izklaide.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda