Sākums IT sasniegumi, bizness Mākslīgā intelekta slēpes – Tavs slēpošanas instruktors

Mākslīgā intelekta slēpes – Tavs slēpošanas instruktors

1 minūtes lasīšanai

Vai mākslīgais intelekts var tevi padarīt par labāku slēpotāju? Kompānija Rossignol, kas specializējas slēpju izgatavošanā apgalvo, ka tas ir iespējams.

Slēpju ražotāji sadarbojās ar sporta tehnoloģiju uzņēmumu PIQ, lai izveidotu mākslīgā intelekta datoru – komplektā ar LED displeju, kas atrodas tieši uz slēpēm.

Nodēvēts par Rossingol Hero Master, kompānijas ideja ir visai līdzīga PIQ robota aksesuāram, kas tiek piestiprināts pie slēpju zābakiem un analizē cilvēka pagriezienus, ātrumu un citus datus, kamēr tu atrodies uz kalna. Jaunā ideja tika izstrādāta pavisam jaunā līmenī ar tehnoloģiju, kas iebūvēta tieši slēpēs.

Tā vietā, lai ierīce vienkārši nosūtītu datus uz tavu mobilo ierīci, Hero Master ir savs LED displejs, uz kura slēpotāji var redzēt reālā laika statistiku un citu informāciju. Prototips izmanto borta sensorus un PIQ algoritmus, lai analizētu datus, pagriešanas leņķi un citus datus.

Projekta mērķis, protams, ir palīdzēt slēpotājiem uzlabot savu tehniku. Tehnoloģija ir izveidota, balstoties uz tūkstošiem datu, kas tika savākti no profesionāliem sportistiem.

Tomēr uzņēmums nav izplatījis informāciju ne par cenu, ne par slēpju pieejamību, kuras tikai tagad tiek izstrādātas prototipa līmenī. Bet produkts, visticamāk, būs vērsts uz profesionāļiem un nopietniem entuziastiem, nevis “gadījuma” slēpotājiem.


Resursi: Mashable

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…