7. februāris, 2017

Mākslīgā intelekta slēpes – Tavs slēpošanas instruktors

Vai mākslīgais var tevi padarīt par labāku slēpotāju? Kompānija Rossignol, kas specializējas slēpju izgatavošanā apgalvo, ka tas ir iespējams.

Slēpju ražotāji sadarbojās ar sporta tehnoloģiju uzņēmumu PIQ, lai izveidotu mākslīgā intelekta datoru – komplektā ar LED displeju, kas atrodas tieši uz slēpēm.

Nodēvēts par Rossingol Hero Master, kompānijas ideja ir visai līdzīga PIQ robota aksesuāram, kas tiek piestiprināts pie slēpju zābakiem un analizē cilvēka pagriezienus, ātrumu un citus datus, kamēr tu atrodies uz kalna. Jaunā ideja tika izstrādāta pavisam jaunā līmenī ar tehnoloģiju, kas iebūvēta tieši slēpēs.

Tā vietā, lai ierīce vienkārši nosūtītu datus uz tavu mobilo ierīci, Hero Master ir savs LED displejs, uz kura slēpotāji var redzēt reālā laika statistiku un citu informāciju. izmanto borta sensorus un PIQ algoritmus, lai analizētu datus, pagriešanas leņķi un citus datus.

Projekta mērķis, protams, ir palīdzēt slēpotājiem uzlabot savu tehniku. ir izveidota, balstoties uz tūkstošiem datu, kas tika savākti no profesionāliem sportistiem.

Tomēr nav izplatījis informāciju ne par cenu, ne par slēpju pieejamību, kuras tikai tagad tiek izstrādātas prototipa līmenī. Bet produkts, visticamāk, būs vērsts uz profesionāļiem un nopietniem entuziastiem, nevis “gadījuma” slēpotājiem.


Resursi: Mashable

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda