7. februāris, 2017

Mākslīgā intelekta slēpes – Tavs slēpošanas instruktors

Vai var tevi padarīt par labāku slēpotāju? Kompānija Rossignol, kas specializējas slēpju izgatavošanā apgalvo, ka tas ir iespējams.

Slēpju ražotāji sadarbojās ar sporta tehnoloģiju uzņēmumu PIQ, lai izveidotu mākslīgā intelekta datoru – komplektā ar LED displeju, kas atrodas tieši uz slēpēm.

Nodēvēts par Rossingol Hero Master, kompānijas ideja ir visai līdzīga PIQ robota aksesuāram, kas tiek piestiprināts pie slēpju zābakiem un analizē cilvēka pagriezienus, ātrumu un citus datus, kamēr tu atrodies uz kalna. Jaunā ideja tika izstrādāta pavisam jaunā līmenī ar tehnoloģiju, kas iebūvēta tieši slēpēs.

Tā vietā, lai ierīce vienkārši nosūtītu datus uz tavu mobilo ierīci, Hero Master ir savs LED displejs, uz kura slēpotāji var redzēt reālā laika statistiku un citu informāciju. izmanto borta sensorus un PIQ algoritmus, lai analizētu datus, pagriešanas leņķi un citus datus.

Projekta mērķis, protams, ir palīdzēt slēpotājiem uzlabot savu tehniku. ir izveidota, balstoties uz tūkstošiem datu, kas tika savākti no profesionāliem sportistiem.

Tomēr nav izplatījis informāciju ne par cenu, ne par slēpju pieejamību, kuras tikai tagad tiek izstrādātas prototipa līmenī. Bet produkts, visticamāk, būs vērsts uz profesionāļiem un nopietniem entuziastiem, nevis “gadījuma” slēpotājiem.


Resursi: Mashable

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda