2. decembris, 2016

Brother iegūst sešus produktu dizaina apbalvojumus Japānā

jau 24 reizi iegūst augsti novērtēto “Good Design Awards” apbalvojumu. Četri no godalgotajiem produktiem ir pieejami arī Latvijas tirgū.
Ja Tevi interesē ne tikai produkta kvalitatīvs drukas sniegums, bet arī tā iespējamie apbalvojumu, Tev jaapskata tuvāk produkti un to sniegtie risinājumi.
Vēl pavisam nesen tika starptautiski atzīts ar sešiem “Good Design Awards 2016” apbalvojumiem, ko nosaka ekspertu žūrija Japānā.
Četri no sešiem produktiem ir pieejami Latvijas tirgū. Tie ir trīs melnbaltas lāzerdrukas HL-L5100N, HL-L5200DW un HL-L6400DW, kā arī uzlīmju printeris PT-D800W.
Novērtējot un izvēloties labākos jaunos dizaina produktus tirgū, jāpāņu tiesneši skatās ne tikai uz elegantu produkta ārieni, bet arī pievērš uzmanību citiem būtiskiem parametriem.
Žūrija novērtē to, cik produkts ir lietotājam draudzīgs, apkārtējai videi nekaitīgs un iespējas, kādas tas sniedz gala patērētājam un sabiedrībai kopumā.
Brother “Good Design Awards” apbalvojumu uzskata par lielu pagodinājumu citu printeru, skeneru, uzlīmju printeru un daudzfunkciju ierīču ražotāju vidū, kas ieguvuši šo apbalvojumu.
ir apkārtējai videi visdraudzīgākais drukas ierīču ražotājs tirgū. Tas daudzējādā ziņā ņem vērā apkārtējās vides aizsardzības jautājumus – no rūpnīcu dizaina atbilstošai izveidei līdz produktu materiālu otrreizējās apstrādes iespējām.
Lielākajai daļai ierīču ir gan Nordic Swan eko marķējums, gan Vācijas Blue Angel sertifikāts. Tas novērtē produktus, izvēloties tos pašus kritērijus, ko pielieto japāņu žūrija “Good Design Awards 2016” apbalvojumam.
Pirmo Good Design apbalvojumu ieguva tālajā 1960. gadā. Kopumā saņēmis ne mazāk kā 196 godalgas visu šo gadu laikā – ieskaitot sešus jaunos printerus 2016. gadā.
 
Vairāk informāciju par produktiem meklējiet – www.brother.lv
 untitled1
Trīs no Brother melnbaltas lāzerdrukas un daudzfunkciju 5000/6000 sērijas printeriem ir ieguvuši Good Design apbalvojumu šajā gadā.
 
 
untitled2
Brother godalgotais P-touch PT-D800W uzlīmju printeris tiek izcelts citu vidū, pateicoties tā funkcionālajai tastatūrai un ekrānam. Tas ļauj vēl ātrāk un ērtāk izdrukāt uzlīmes.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda