Sākums IT sasniegumi, bizness Cik nevajadzīgi ir šie japāņu kārtējie izgudrojumi?

Cik nevajadzīgi ir šie japāņu kārtējie izgudrojumi?

5 minūtes lasīšanai

Kamēr citas valstis tikai domā, Japāna jau rada! Tik daudz neparastu un pat smieklīgu ideju nespēj radīt neviena tauta, izņemot mazos japāņus. Piedāvājam ielūkoties dažos no neskaitāmajiem japāņu izgudrojumiem. Padomājiet, vai kaut kas no visām šīm trakajām idejām jums patiešām noderētu jūsu ikdienas dzīvē. Apbrīns par dažiem izgudrojumiem šeit noteikti ir garantēts!

Lūpu balzams ar vasabi garšu

Ja tu nezini, kas ir vasabi, tad tas tautā tiek saukts arī par japāņu mārrutkiem, kaut arī faktiski tas tā nav. Tā ir diezgan asa mērce, ko pikantas garšas cienītāji mēdz ēst kopā ar suši. Šķiet, ka šāda ideja ir pilnīgi absurda. Daži atkal uzskata pretēji.

Lietussargs – telts

Šis aksesuārs daudziem gan var šķist visai noderīgs. Parasti stipra lietus laikā sausa paliek tikai galva, bet drēbes un kājas ātri vien samirkst. Bet, ja jums somā atrodas šāds lietussargs, šādi laikapstākļi jums vairs nešķitīs briesmīgi. Starp citu, tas arī aizsargās jūs no vēja!

Balss trenažieris

Vēl viens no japāņu izgudrojumiem, kas no pirmā acu uzmetiena var šķist biedējošs, tomēr palīdz cilvēkiem, kas nav apmierināti ar savu balsi. Īpaša dizaina stimulators maina ierasto mēles pozīciju, kas lietotājam liek elpot ar diafragmu.

Pedikīra zeķītes

Baby foot – tas ir pirmais japāņu zīmols, kas pastāv tirgū vairāk kā 15 gadus un ir pārdošanas līderis un labākais kāju kopšanas produkts Japānā. Šī produkta mērķis ir noņemt pēdu atmirušās ādas šūnas ar augļskābju palīdzību.

Tie, kuri pastāvīgi cīnās ar raupju ādu, varžacīm un tulznām, šo izgudrojumu var uzskatīt par īstu atklājumu. Arī nesen šis produkts ir parādījies pat Krievijā.

Lietojot šo produktu, tev vairs nebūs nepieciešams veikt dārgu pedikīru, jo šo procedūru ir ļoti parocīgi un viegli veikt majas apstākļos.

Krūšu kasītājs

Šis ir tiešām dīvains un neizprotams aksesuārs. Ja kādai daiļā dzimuma pārstāvei sāk niezēt krūtis, to vienmēr var pakasīt, izmatojot pirkstus. Galu galā tā jau nav mugura, kuru ar roku īsti nevar aizsniegt!

Ubudinoša košļājamā gumija

Acīmredzot, šis izgudrojums ir domāts tiem, kuri kaut kādā ziņā baidās lietot viagru. Japāņi kā risinājumu ir atraduši daudz vieglāku risinājumu. Pakošļā košļeni no rīta vai pirms miega un uzreiz sajutīsi seksuālo enerģiju.

Roka – paliknis komfortablam miegam

Šis izgudrojums, pavisam noteikti, noderēs slinkajiem darbiniekiem, kuri darba pārtraukuma laikā parasti vēlas nedaudz atgulties, bet īsti nav vietas, kur to izdarīt. Šī roka palīdzēs nosnausties turpat biroja krēslā.

Deguna taisnotājs

Ideāli piemērots tiem, kas ļoti baidās vai nevar atļauties plastisko operāciju, bet nespēj sadzīvot ar šķibu degunu. Ražotāji iesaka šo ierīci valkāt 3-5 minūtes dienā, lai tā elektriskā vibrācija stimulētu deguna kaulu, “spiežot” tam iztaisnoties. Diemžēl nav ziņu par to, cik ilgi cilvēkam nepieciešams sevi pakļaut šādiem “vingrinājumiem”.

Krūšturis ar taimeri topošajai līgavai

Japānā ir ļoti liels neprecēto sieviešu skaits, kuras ir vecākas par 30 gadiem. Šis aksesuārs, iespējams, spēs paātrināt šo sieviešu vīra meklējumus. Taimerī iestata laiku pirms plānotās kāzu dienas, un atslēgt krūšturi var tikai ar atslēgu, kas iestrādāta speciālā laulības gredzenā. Bet diez kas notiek ar “līgavu”, ja laicīgi nenotiek kāzas? To mēs nevaram pateikt.

Gadžets – veļas mazgātājs

Tavas acis tevi nemaldina. Šī ierīce nav domāta ievietošanai vannas istabā, bet gan pie kājām! Kamēr būsi ceļā uz darbu, tavas drēbes būs izmazgājušās. Acīmredzot, šāda ierīce ir domāta tiešām ļoti aizņemtiem cilvēkiem.

Spilvens sieviešu kāju izskatā

Šis spilvens ir veidots ar rūpēm un mīlestību pret mūsu dārgajiem vīriešiem. Daudz patīkamāk taču ir gulēt uz sieviešu kājām, nevis uz parasta spilvena.

Kaklasaite – lietussargs

Priekš kam? Vienkārši, lai būtu pa rokai. Dažādām dzīves situācijām jau vienmēr var noderēt!

Odu atbaidītājs

Ja odi neguļ un to mērķis ir sakost jūsu smalkos kāju pirkstus, tad tikai pieskrūvējiet šo spirāli pie kurpes mazo negantnieku atbaidīšanai, un visi kukaiņi lidos jums garām ar lielu līkumu.

Banāna iepakojums

Ja nespēj apēst visu banānu, bet žēl ir to mest ārā, tad šis iepakojums tev būs tieši kā radīts. Tikai cik ļoti šāds izgudrojums mums ikdienas dzīvē būtu nepieciešams?

Kombinezons – slota

Perfekts izgudrojums jaunajām māmiņām! Šis amizantais izgudrojums spēs apvienot mazuļa patīkamo ar māmiņas nepieciešamo! Lai bērnam nebūtu tāpat vien jārāpo pa grīdu, tērpa vēdera zonā ir iestrādāta skolta, kas seko līdzi amzuļa gaitām un uzkopj māju. Principā bērns tādā veidā savai mammai jau no mazuļa kājas palīdz uzkopt apkārtni.

Metro miega ķivere

Speciāls piesūceknis, kas piestiprināms pie metro sienas, neļaus miega laikā galvai šupoties no vienas puses uz otru. Vēl pie ķiveres iespējams piestiprināt zīmīti ar paziņojumu, līdz kurai stacijai jūs vēlaties nokļūt, lai pieklājīgākie pasažieri tevi spētu pamodināt, pirms neesi aizbraucis par tālu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…