10. februāris, 2017

Cukerbergs izmēģinājis VR cimdu

Facebook radītājs Marks Cukerbergs šonedēļ apciemoja virtuālās realitātes ierīču izstrādāju Oculus un izmēģināja uzņēmuma radīto VR cimdu. Vašingtonā dibinātais uzņēmums, kas sadarbojas ar Facebook virtuālo ierīču izstrādē, izveidojis cimdu, ar ko var kontrolēt darbības virtuālajā pasaulē. Viens no pirmajiem, kam tika dota iespēja pamēģināt cimdu, bija Facebook tēvs Cukerbergs. Viņa Facebook ievietotajos attēlos redzams, ka brīdī, kad Cukerbergs testēja cimdu, viņam apkārt tika novietoti vairāki sensori, kas, visdrīzāk, nepieciešami, lai noteiktu cimda pozīciju.
Šis cimds ir papildierīce Oculus virtuālās realitātes brillēm, kas tiek uzskatītas par labākajām pasaulē. Jāpiebilst, ka Oculus ir vienīgā kompānija, kas ražo kontroles ierīces VR brillēm. Pie līdzīga projekta strādā arī HTC Vive virtuālās realitātes ierīču izstrādātāji, kas izveidojuši rokā turamus rīkus, kas savukārt, protams, nav tik ērti kā cimdi.

Resursi: https://thenextweb.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda