10. februāris, 2017

Cukerbergs izmēģinājis VR cimdu

Facebook radītājs Marks šonedēļ apciemoja virtuālās realitātes ierīču izstrādāju un izmēģināja uzņēmuma radīto cimdu. Vašingtonā dibinātais uzņēmums, kas sadarbojas ar Facebook virtuālo ierīču izstrādē, izveidojis cimdu, ar ko var kontrolēt darbības virtuālajā pasaulē. Viens no pirmajiem, kam tika dota iespēja pamēģināt cimdu, bija Facebook tēvs Cukerbergs. Viņa Facebook ievietotajos attēlos redzams, ka brīdī, kad testēja cimdu, viņam apkārt tika novietoti vairāki sensori, kas, visdrīzāk, nepieciešami, lai noteiktu cimda pozīciju.
Šis cimds ir papildierīce virtuālās realitātes brillēm, kas tiek uzskatītas par labākajām pasaulē. Jāpiebilst, ka ir vienīgā kompānija, kas ražo kontroles ierīces brillēm. Pie līdzīga projekta strādā arī Vive virtuālās realitātes ierīču izstrādātāji, kas izveidojuši rokā turamus rīkus, kas savukārt, protams, nav tik ērti kā cimdi.

Resursi: https://thenextweb.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda